2019
26 lutego 2019

19.12.2020r. – Białka Tatrzańska – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

*Kategoria do 7 lat Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Open

– Szymon Krawiec z partnerka – 4 miejsce
– Szymon Sawicki z partnerka – 5 miejsce

*Kategoria 8-9 lat Mistrzostwa Województwa Małopolskiego styl latynoamerykański Open

Miejsca finałowe:

– Son Tranh Thanh – Ada Stec – 1 miejsce – MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

– Aleksander Kruczek – Gabriela Ćwik – 3 miejsce – II WICEMISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

– Adam Stós – Kalina Mazur – 6 miejsce
– Jan Pękała – Julia Pisarska – 7 miejsce

Miejsca półfinałowe:
– Igor Długosz – Julia Olbrot – 9 miejsce
– Wojtek Dziemba – Hania Cegielny – 9 miejsce

*Kategoria 8-9 lat Mistrzostwa Województwa Małopolskiego styl standardowy Open

Miejsca Finałowe:

– Son Tranh Thanh – Ada Stec – 2 miejsce – WICEMISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

– Adam Stós – Kalina Mazur – 3 miejsce – II WICEMISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

– Aleksander Kruczek – Gabriela Ćwik – 4 miejsce
– Jan Pękała – Julia Pisarska – 5 miejsce

Miejsca półfinałowe:
– Wojciech Dziemba – Hanna Cegielny – 8 miejsce

Miejsca ćwierćfinałowe:
– Igor Długosz – Julia Olbrot

*Kategoria 10-11 lat Mistrzostwa Województwa Małopolskiego styl latynoamerykański Open

– Filip Nowak – Nadia Płatek – 9 miejsce
– Mateusz Nowak – Natasza Grzywnowicz – 12 miejsce

*Kategoria 10-11 lat Mistrzostwa Województwa Małopolskiego styl standardowy Open

– Filip Nowak – Nadia Płatek – 10 miejsce
– Mateusz Nowak – Natasza Grzywnowicz – 10 miejsce

*Kategoria SENIOR I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego styl standardowy Open

– Yuriy Puchkov – Tatsiana Puchkova – 1 miejsce – Mistrzowie Województwa Małopolskiego

* Kategoria SENIOR I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego styl latynoamerykański Open

– Yuriy Puchkov – Tatsiana Puchkova – 1 miejsce – Mistrzowie Województwa Małopolskiego

 

Turniej towarzyszący przy Mistrzostwach Województwa Małopolskiego:

*kategoria do 7 lat klasa H
1 miejsce z wyróżnieniem:
– Szymon Krawiec – Hania Nowakowska
– Szymon Sawicki – Paulina Wąsik
– Karolina Góra
– Gabrysia Litwinek
– Ania Tranh Thanh

*kategoria 8-9 lat klasa H
– Lena Wassermann – 1 miejsce z wyróżnieniem

– Patryk Równicki – Julia Wyczesany – 1 miejsce

*kategoria 8-9 lat klasa G

– Son Tranh Thanh – Ada Stec – 1 miejsce 🥇 awans do F klasy
– Adam Stós – Kalina Mazur – 1 miejsce 🥇 awans do F klasy
– Aleksander Kruczek – Gabriela Ćwik – 1 miejsce 🥇 i awans do F klasy
– Jan Pękała – Julia Pisarska – 2 miejsce🥈 i awans do F klasy
– Wojciech Dziemba – Hanna Cegielny – 2 miejsce 🥈i awans do F klasy
– Igor Długosz – Julia Olbrot – 3 miejsce 🥉

*kategoria 10-11 lat klasa G

– Filip Nowak – Nadia Płatek – 1 miejsce 🥇i awans do F klasy
– Mateusz Nowak – Natasza Grzywnowicz – 1 miejsce 🥇 i awans do F klasy

*kategoria 8-11 lat solo klasa G

– Alicja Kabała – 1 miejsce
– Natalia Olbrot – 1 miejsce
– Lidia Nowak – 2 miejsce

*kategoria 12-15 lat solo klasa G

– Dagmara Długosz – 1 miejsce

*kategoria 8-9 lat klasa F

– Son Tranh Thanh – Ada Stec – 1 miejsce
– Adam Stós – Kalina Mazur – 2 miejsce
– Aleksander Kruczek – Gabriela Ćwik – 2 miejsce
– Jan Pękała – Julia Pisarska – 3 miejsce

*kategoria 10-11 lat klasa F

– Filip Nowak – Nadia Płatek – 2 miejsce 🥈
– Mateusz Nowak – Natasza Grzywnowicz – 3 miejsce 🥉

8.03.2020r. – Maków Podhalański  

* kat. 12-13 lat klasa F
– Wojtek Ambrożkiewicz i Gabrysia Młodnicka – 2 miejsce

* kat. 10-11 lat klasa G

– Filip Nowak i Nadia Płatek – 1 miejsce

* kat. 8-9 lat klasa G 
– Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 1 miejsce
– Son Tran Thanh i Ada Stec – 1 miejsce
– Adam Stós i Kalina Mazur – 2 miejsce

* kat. 12-13 lat klasa G solo

– Dagmara Długosz – 1 miejsce

* kat. 10-11 lat klasa G solo 
– Natalia Olbrot – 3 miejsce

* kat. 8-9 lat klasa H
– Igor Długosz i Julia Olbrot – 1 miejsce z wyróżnieniem i awans do G klasy !

– Patryk Równicki i Julia Wyczesany – 1 miejsce

* kat. do 7 lat klasa H
* 1 miejsce z wyróżnieniem
– Laura Klima i Hania Nowakowska 
– Karolina Góra

* 1 miejsce : 
– Szymon Krawiec 
– Klara Rynkar
– Paulina Wąsik

29.02.2020r. – Rumia – Mistrzostwa Polski w 10 tańcach 

* kat. Dorośli 

– Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 1 miejsce – Mistrzostwo Polski w 10 tańcach !
* kat. Senior I

– Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – miejsce 5 !

22.02.2020 – Obsession Dance Festival – Kraków

* kat. do 7 lat kl. H

1 miejsce z wyróznieniem:
– Franek Jakubowski i Lena Pałetko
– Leon Macałka i Iga Wilkowska
– Emilia Skoczylas i Hania Nowakowska
– Karolina Góra
– Lidzia Nowak -> awans do klasy G

1 miejsce:
– Patryk Równicki i Julia Wyczesany
– Szymon Krawiec i Alicja Misiak
– Laura Jeżowska i Kornelia Krzysztonek
– Ania Tran Thanh i Klara Rynkar 
– Wiktoria Ciszewska-Brela i NIkola Ciszewska Brela
– Paulina Wąsik
– Maja Nowak
– Magda Walor

* kat. 8-9 lat kl. H
1 miejsce z wyróznieniem:
– Igor Długosz i Julia Olbrot
– Łukasz Kubrak i Maja Lorek

1 miejsce:
– Kuba Walor i Nicola Grzywacz 
– Piotr Lenart-Kuate i Michalina Wiśniewska 
– Hania Dusza

* kat. 8-9 lat kl. G
1 miejsce:
– Son Tran Thanh i Ada Stec
– Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik
– Jan Pękała i Julia Pisarska

2 miejsce:
– Wojtek Dziemba i Hania Cegielny

* kat. 10-11 lat kl. G
1 miejsce:
– Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz
– Filip Nowak i Nadia Płatek

* kat. 8-9 lat kl. Gsolo 
2 miejsce:
– Wiktoria Bulanda

3 miejsce:
– Basia Karcz
– Lidia Maj

* kat. 10-11 lat kl. G solo
1 miejsce:
– Maja Rogala

2 miejsce:
– Alicja Kabała

3 miejsce:
– Natalia Olbrot
– Marta Mollica
– Hania Tokarz

* kat. 12-13 lat kl.G solo
1 miejsce:
– Julia Lipiarz
– Julia Kisiel
– Dagmara Długosz

* kat. Formacja latynoamerykańska ! 
– formacja SKT Pasja – 5 miejsce !

* kat. 12-13 lat kl. F
3 miejsce:
– Wojtek Ambrożkiewicz i Gabrysia Młodnicka

4 miejsce: 
– Krystian Gałka i Gabrysia Jamka

* kat. 10-11 lat. kl. E
2 miejsce:
– Gabriel Gaik i Kaja Lubojańska

* kat. 12-13 lat kl. E 
3 miejsce:
– Mateusz Pach i Julia Szramik