19.12 – Mistrzostwa Województwa Małopolskiego 2022
- Kat. 8-9 lat Open styl latynoamerykański:
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 2 miejsce – WICEMISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
– Leonard Macałka i Lidia Nowak – 3 miejsce- II WICEMISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
– Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa – 4 miejsce
– Łukasz Kubrak i Maja Lorek – 5 miejsce
Miejsca półfinałowe:
– Jakub Walor i Iga Wilkowska – 7 miejsce
– Karol Nowakowski i Lena Pałetko – 8 miejsce
– Patryk Równicki i Gabriela Litwinek – 9 miejsce
– Szymon Sawicki i Paulina Wąsik – 10 miejsce
- Kat. 8-9 lat Open styl standardowy
- Łukasz Kubrak i Maja Lorek – 2 miejsce – WICEMISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
- Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa – 3 miejsce – II WICEMISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
- Szymon Krawiec i Hania Nowakowska- 4 miejsce
- Jakub Walor i Iga Wilkowska – 5 miejsce
- Karol Nowakowski i Lena Pałetko – 6 miejsce
Miejsca półfinałowe:
- Leonard Macałka i Lidia Nowak – 7 miejsce
- Patryk Równicki i Gabriela Litwinek – 8 miejsce
- Szymon Sawicki i Paulina Wąsik – 10 miejsce
- 10-11 lat Open styl latynoamerykański
- Son Tranh Than i Ada Stec – 1 miejsce – MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
- Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – 4 miejsce
- Igor Długosz i Hania Dusza – 5 miejsce
Półfinałowe miejsca:
- Wojtek Dziemba i Hania Cegielny – 10 miejsce 🤩
- 10-11 lat Open styl standardowy
- Son Tranh Than i Ada Stec – 1 miejsce – MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
- Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – 3 miejsce – II WICEMISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
- Igor Długosz i Hania Dusza – 5 miejsce
- Wojtek Dziemba i Hania Cegielny – 6 miejsce i awans do E klasy
- 12-13 lat Open styl latynoamerykański
- Filip Nowak i Nadia Płatek – 7 miejsce
- 12-13 lat Open styl standardowy
- Filip Nowak i Nadia Płatek – 9 miejsce
- Senior I styl latynoamerykański
- Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 1 miejsce – MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
- Senior I styl standardowy
- Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 1 miejsce – MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
- Senior II styl latynoamerykański
- Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 1 miejsce – MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
- Senior II styl standardowy
- Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 1 miejsce – MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
18.12 – Turniej klas HGF Winter Tatry Cup 2021 – Nowy Targ
- Olga Filipiak – 1 miejsce
- Klara Rynkar – 1 miejsce
- Tomek Dominek i Kamila Skowron – 1 miejsce
1 miejsce:
- Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – awans do F klasy
- Karol Nowakowski i Lena Pałetko – awans do F klasy
2 miejsce:
- Jakub Walor i Iga Wilkowska – awans do F klasy
- Patryk Równicki i Gabriela Litwinek
- Szymon Sawicki i Paulina Wąsik
- Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa – 2 miejsce
- Lena Wassermann – 2 miejsce 🥈
- Natalia Olbrot – 1 miejsce
4.12 – Maków Podhalański:
- Wojtek Dziemba i Hanna Cegielny – 1 miejsce 🥇
- Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
- Patryk Równicki i Gabrysia Litwinek – 2 miejsce
- Szymon Sawicki i Paulina Wąsik – 3 miejsce
Miejsce 1:
- Kamila Skowron
- Zuzia Rożek-Karaś
- Nicola Zaława
28.11 – Pasja Cup 2021 – Kraków:
- Adrian Gołąb i Karolina Gołąb – 1 miejsce
- Filip Nowak i Nadia Płatek – 2 miejsce
- kat. 12-13 lat klasa D styl latynoamerykański
- Filip Nowak i Nadia Płatek – 6 miejsce
- kat. 12-13 lat klasa D styl standardowy
- Filip Nowak i Nadia Płatek – 9 miejsce
- Jonasz Pająk i Dagmara Długosz – 1 miejsce
- Son Tran Thanh i Ada Stec – 1 miejsce
- Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 2 miejsce
- Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – 4 miejsce
- Wojtek Dziemba i Hania Cegielny – 1 miejsce
- Jan Pękała i Julia Pisarska – 1 miejsce
- Łukasz Kubrak i Maja Lorek – 2 miejsce
- Natalia Olbrot – 2 miejsce
- Julia Olbrot – 3 miejsce
Miejsce 1:
- Leon Macałka i Lidia Nowak – awans do F klasy
- Szymon Krawiec i Hanna Nowakowska
- Jakub Walor i Iga Wilkowska
Miejsce 2:
- Karol Nowakowski i Lena Pałetko
Miejsce 3:
- Patryk Równicki i Gabriela Litwinek
- kat. 8-9 lat klasa G SOLO
Miejsce 1:
- Karolina Kamińska
- Lidia Maj
Miejsce 2:
Miejsce 1:
- Nikola Ciszewska – Brela
- Wiktoria Ciszewska – Brela
- Wiktoria Gawron
1 miejsce z wyróżnieniem:
- Witek Wiktoria i Rynkar Klara
- Tomasz Dominek i Kamila Skowron
- Grzyb Filip i Brzoskwinia Klara
- Ćwik Maks i Brzoskwinia Pola
1 miejsce:
- Kustra Łukasz i Zięba Lilianna
- Mikołajczyk Julia i Zaława Nicola
- Szczepański Oskar i Łyko Kalina
- Jaworska Zuzia
- Gil Zofia i Hanusiak Basia
- Ciepiela Hania i Flisak Maja
- Dusza Antek i Dusza Alicja
20.11 – Mistrzostwa Świata w 10 tańcach
- Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 5 miejsce na Świecie
20.11 – GAR Dance CUP 2021 – Wrocław
– Filip Nowak i Nadia Płatek – 3 miejsce
* styl latynoamerykański
– Filip Nowak i Nadia Płatek – 3 miejsce
* styl standardowy
– Filip Nowak i Nadia Płatek – 3 miejsce
7.11 – Solvay Cup 2021 – Kraków
1 miejsce z wyróżnieniem:
– Filip Grzyb i Klara Brzoskiwnia
– Maksymilian Ćwik i Pola Brzoskwinia
– Oskar Szczepański i Kalina Łyko
– Klara Rynkar i Wiktoria Witek
– Tomek Dominek i Kamila Skowron
– Nicola Zaława i Zuzia Rożek-Karaś
– Basia Hanusiak i Zofia Gil
1 miejsce z wyróżnieniem:
– Piotr Zapolski i Julia Mikołajczyk
- kat. 8-9 lat klasa G SOLO
3 miejsce:
– Ania Tran
– Nadia Kuśmierczyk
2 miejsce:
– Lidia Maj
– Gabriela Litwinek
1 miejsce:
– Karolina Kamińska
2 miejsce:
– Szymon Sawicki i Paulina Wąsik
1 miejsce:
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska
– Karol Nowakowski i Lena Pałetko
3 miejsce:
– Kacper Pająk i Lena Wassermann
– Łukasz Kubrak i Maja Lorek
1 miejsce:
– Franek Jakubowski i Hania Mierzwa
- kat. 10-11 lat klasa F SOLO
Miejsce 2
– Julia Olbrot
Miejsce 1
– Hania Cegielny
- kat. 12-13 lat klasa F SOLO
Miejsce 1
– Natalia Olbrot
Styl Latynoamerykański
Miejsce 3:
– Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik
Miejsce 1:
– Son Tranh Than i Ada Stec
Styl Standardowy
Miejsce 2:
– Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik
Miejsce 1:
– Son Tranh Than i Ada Stec
Styl Latynoamerykański
Miejsce 3:
– Filip Nowak i Nadia Płatek
Styl Standardowy
Miejsce 4:
– Filip Nowak i Nadia Płatek
9.10 – Top Dance 2021 – Pruszków
- Filip Nowak i Nadia Płatek – miejsce 9
- Son Tranh Than – Ada Stec – miejsce 9
27.09 – Tatry Cup 2021 – Białka Tatrzańska
1 miejsce:
1 miejsce:
- Nikola Ciszewska-Brela
- Wiktoria Ciszewska-Brela
2 miejsce:
- Patryk Równicki i Gabriela Litwinek
1 miejsce:
- Szymon Krawiec i Hania Nowakowska
- Leonard Macałka i Lidia Nowak
- Kacper Pająk i Lena Wassermann – awans do F klasy
- kat. 8-9 lat klasa G SOLO
2 miejsce:
2 miejsce:
- Łukasz Kamiński i Karolina Kamińska
2 miejsce
- Łukasz Kubrak i Maja Lorek
1 miejsce
- Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa
- Jan Pękała i Julia Pisarska
3 miejsce:
- Igor Długosz i Hania Dusza
1 miejsce:
- Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – awans do E klasy
- Aleksander Kruczek i Gabrysia Ćwik – awans do E klasy
- kat. 10-11 lat klasa F SOLO
3 miejsce:
- kat. 12-13 lat klasa F SOLO
2 miejsce:
1 miejsce:
- Filip Nowak i Nadia Płatek
Styl standardowy, miejsce 2
Styl latynoamerykański, miejsce 1
1 miejsce:
- Jonasz Pająk i Dagmara Długosz
29.06 – Mistrzostwa Polski w stylu standardowym
- Jurek Puczkow i Tati Puczkowa – 6 miejsce na Mistrzostwach Polski 🤩👏
- Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 7 miejsce
20.06 – Kraków
ZŁOTE MEDALE WYWALCZYŁY:
- Wiktoria Witek – Basia Hanusiak
- Klara Rynkar – Zuzia Rożek Karaś
ZŁOTE MEDALE WYWALCZYŁY:
- Basia Kurek – Julia Mikołajczyk
- Nikola Ciszewska Brela
- Wiktoria Ciszewska Brela
- Dominika Wesołowska
- Franciszek Jakubowski – Hania Mierzwa – 1 miejsce – AWANS DO KLASY F
2 miejsce:
- Leonard Macałka – Lidia Nowak
- Jakub Walor – Iga Wilkowska
- Kacper Pająk – Lena Wassermann
- Karol Nowakowski – Lena Pałetko
3 miejsce:
- Szymon Sawicki – Paulina Wąsik
- Łukasz Kamiński – Karolina Kamińska – 1 miejsce
- kat. SOLISTKI Do 11 lat klasa G
2 miejsce:
3 miejsce :
1 miejsce:
- Igor Pająk – Alicja Kabała
1 miejsce:
- Jan Pękała – Julia Pisarska
3 miejsce:
- Łukasz Kubrak – Maja Lorek
1 miejsce:
- Mateusz Nowak – Natasza Grzywnowicz
- Aleksander Kruczek – Gabriela Ćwik
2 miejsce:
- Igor Długosz – Hania Dusza
- kat. SOLISTKI pow. 11 lat klasa F
1 miejsce:
2 miejsce:
1 miejsce:
Filip Nowak – Nadia Płatek – AWANS DO KLASY E
Miejsce 3:
- Jonasz Pająk – Dagmara Długosz – WSPÓLNY DEBIUT
12.06 – PIENINY CUP – BIAŁKA TATRZAŃSKA
1 miejsce z wyróżnieniem:
1 miejsce:
- Franciszek Jakubowski i Hanna Mierzwa
- Jakub Walor i Iga Wilkowska
2 miejsce:
- Szymon Krawiec i Hanna Nowakowska
3 miejsce:
- Szymon Sawicki i Paulina Wąsik
- Lidia Maj
- Gabrysia Litwinek
2 miejsce:
- Łukasz Kamiński i Karolina Kamińska
1 miejsce:
- Jan Pękała i Julia Pisarska
3 miejsce:
- Adam Stós i Kalina Mazur
- Wojtek Dziemba i Hanna Cegielny
1 miejsce:
2 miejsce:
- Filip Nowak i Nadia Płatek
1 miejsce:
13.06 – Mistrzostwa Polski w stylu latynoamerykańskim
- Jurek Puczkow i Tati Puczkowa – 7 miejsce
- Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 8 miejsce
- Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 3 miejsce II WICEMISTRZOWIE POLSKI
7.06 – Turniej Tańca Zachowaj Dystans – Skawina
- Ania Tran – 1 miejsce z wyróżnieniem
- Basia Kurek – 1 miejsce z wyróżnieniem
- Zuzia Rożek-Karaś i Klara Rynkar – 1 miejsce 🥇
1 miejsce:
- Franciszek Jakubowski i Hanna Mierzwa
- Szymon Krawiec i Hanna Nowakowska
- Karol Nowakowski i Lena Pałetko
3 miejsce:
- Patryk Równicki i Julia Wyczesany
- kat. 8-9 lat klasa G SOLO
1 miejsce:
3 miejsce:
- Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 1 miejsce
- Filip Nowak i Nadia Płatek – 1 miejsce 🥇
30.05 – Mistrzostw- Polski w 10 tańcach
- Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 1 miejsce – Mistrzowie Polski
- Jurek Puczkow i Tati Puczkowa – 4 miejsce
22.03.21 – Spring Tatry Cup 2021 – Białka Tatrzańska
Miejsce 1 z wyróżnieniem:
- Kamila Skowron – Klara Rynkar
- Ania Tran Thanh
Miejsce 1 z wyróżnieniem:
- Łukasz Kamiński – Karolina Kamińska AWANS DO G KLASY
Miejsce 1:
- Łukasz Kubrak – Maja Lorek – AWANS DO F KLASY
- Franciszek Jakubowski – Hania Mierzwa
- Szymon Krawiec- Hania Nowakowska
- Kacper Pająk- Lena Wassermann
- Karolina Góra
Miejsce 3:
- Patryk Równicki – Julia Wyczesany
- Szymon Sawicki – Gabrysia Litwinek
Miejsce 1:
- Igor Długosz – Hania Dusza – AWANS DO F KLASY
Miejsce 2:
- Julia Olbrot – AWANS DO F KLASY
Miejsce 2:
- Igor Pająk – Alicja Kabała
Miejsce 1:
- Jan Pękała – Julia Pisarska
Miejsce 1:
- Son Tranh Than – Ada Stec
Miejsce 2:
- Aleksander Kruczek – Gabrysia Ćwik
Miejsce 3
- Wojtek Dziemba – Hania Cegielny
Miejsce 1:
Miejsce 2:
Miejsce 3
8.03.2021 – Astra Dance Cup 2021 – Łączany
- Wiktoria Witek i Klara Rynkar – 1 miejsce
1 miejsce i awans do G klasy:
- Gabrysia Litwinek
- Karolina Góra
1 miejsce z wyróżnieniem i awans do G klasy:
- Leon Macałka i Lidia Nowak
- Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa
- Karol Nowakowski i Lena Pałetko
- Jakub Walor i Iga Wilkowska
- Patryk Równicki i Julia Wyczesany
- Szymon Krawiec i Hania Nowakowska
- Szymon Sawicki i Paulina Wąsik
- Lena Wassermann
- Łukasz Kamiński i Karolina Kamińska – 1 miejsce z wyróżnieniem
- Łukasz Kubrak i Maja Lorek – 1 miejsce
- Lidia Nowak – 2 miejsce
- Lidia Maj – 2 miejsce
- Julia Olbrot – 3 miejsce
1 miejsce i awans do klasy F:
- Dagmara Długosz
- Maja Rogala
2 miejsce i awans do klasy F:
- Natalia Olbrot
- Julia Kisiel
1 miejsce:
- Son Tran Thanh – Ada Stec
2 miejsce:
- Adam Stós – Kalina Mazur
- Jan Pękała – Julia Pisarska
3 miejsce:
- Mateusz Nowak – Natasza Grzywnowicz
- Filip Nowak i Nadia Płatek – 2 miejsce