PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
FOR C
Kasia
17:00
18:00
Mała sala
Gr 5 - naborowa
Mati
17:00
17:45
Mała sala
FOR C
Julia/Kasia
17:00
18:00
Duża sala
Gr 4
Mati
17:00
18:00
Duża sala
Gr 5 - naborowa
Mati
17:00
17:45
Duża sala
Gr 4
Mati
17:45
18:45
Duża sala
Gr 3A
Aleksandr/Ewa
18:00
18:45
Duża sala

FOR B
Kasia
18:00
19:00
Mała sala

Gr 3A+2
18:45
19:30
sala duża
Gr 3A
Adam/Asia
18:00
19:00
Duża sala

Gr 3B
Mati
18:00
19:00
Mała sala
Gr 3B
Mati
18:00
19:00
Mała sala

FOR B
Julia/Kasia
18:00
19:00
Duża sala
Practise
18:00
19:30
G 2 i 3A i 3B Prim
Gr 3A+2
19:00
19:30
Sala duża
Rozciąganie
19:00
19:30
Gr 3B i FOR B
Gr 2
Aleksander/Ewa
19:30
20:15
Duża sala
Gr 2
Adam/Asia
19:30
20:30
Duża sala
Rozciąganie
19:30
20:30
Gr 2 i 3A

Poniedziałek

  • FOR C
    17:00 - 18:00
  • Gr 3A
    18:00 - 18:45
  • FOR B
    18:00 - 19:00
  • Gr 3A+2
    18:45 - 19:30
  • Gr 2
    19:30 - 20:15

Wtorek

  • Gr 5 - naborowa
    17:00 - 17:45
  • Gr 3A
    18:00 - 19:00
  • Gr 3B
    18:00 - 19:00
  • Gr 3A+2
    19:00 - 19:30
  • Gr 2
    19:30 - 20:30

Środa

Czwartek

Piątek

  • Gr 5 - naborowa
    17:00 - 17:45
  • Gr 4
    17:45 - 18:45
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Gr 3A
Aleksandr/Ewa
18:00
18:45
Duża sala
Gr 3A
Adam/Asia
18:00
19:00
Duża sala

Poniedziałek

  • Gr 3A
    18:00 - 18:45

Wtorek

  • Gr 3A
    18:00 - 19:00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Gr 4
Mati
17:00
18:00
Duża sala
Gr 4
Mati
17:45
18:45
Duża sala

Czwartek

  • Gr 4
    17:00 - 18:00

Piątek

  • Gr 4
    17:45 - 18:45
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Gr 3B
Mati
18:00
19:00
Mała sala
Gr 3B
Mati
18:00
19:00
Mała sala

Wtorek

  • Gr 3B
    18:00 - 19:00

Środa

  • Gr 3B
    18:00 - 19:00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Gr 5 - naborowa
Mati
17:00
17:45
Mała sala
Gr 5 - naborowa
Mati
17:00
17:45
Duża sala

Wtorek

  • Gr 5 - naborowa
    17:00 - 17:45

Piątek

  • Gr 5 - naborowa
    17:00 - 17:45
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Gr 2
Aleksander/Ewa
19:30
20:15
Duża sala
Gr 2
Adam/Asia
19:30
20:30
Duża sala

Poniedziałek

  • Gr 2
    19:30 - 20:15

Wtorek

  • Gr 2
    19:30 - 20:30
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Gr 3A+2
18:45
19:30
sala duża
Gr 3A+2
19:00
19:30
Sala duża

Poniedziałek

  • Gr 3A+2
    18:45 - 19:30

Wtorek

  • Gr 3A+2
    19:00 - 19:30
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
FOR C
Kasia
17:00
18:00
Mała sala
FOR C
Julia/Kasia
17:00
18:00
Duża sala

Poniedziałek

Środa

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
FOR B
Kasia
18:00
19:00
Mała sala
FOR B
Julia/Kasia
18:00
19:00
Duża sala

Poniedziałek

Środa

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Rozciąganie
19:00
19:30
Gr 3B i FOR B
Rozciąganie
19:30
20:30
Gr 2 i 3A

Środa

Czwartek

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Practise
18:00
19:30
G 2 i 3A i 3B Prim

Czwartek

Grafik lekcji indywidualnych:

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
17:00
17:45
2x w mc - mała sala
Lekcja indywidualna
Aleksandr/Ewa
17:15
18:00
Gr 3A
Lekcja indywidualna
Adam/Asia
17:15
18:00
Gr 3A
Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
17:15
18:00
Gr 3A 3B
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
17:45
18:30
2x w mc - mała sala
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
18:30
19:15
2x w mc - mała sala
Lekcja indywidualna
Mati
19:00
19:45
Gr 3B
Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
19:00
19:45
Gr 3A 3B
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
19:15
20:00
2x w mc - mała sala
Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
19:45
20:30
Gr 3A 3B

Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
19:45
20:30
Gr 3A 3B - Duża sala
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
20:00
20:45
2x w mc - mała sala
Lekcja indywidualna
Adam/Asia
20:15
21:00
Gr 2
Lekcja indywidualna
Adam/Asia
20:30
21:15
Gr 2

Poniedziałek

  • Lekcja indywidualna
    17:15 - 18:00
  • Lekcja indywidualna
    20:15 - 21:00

Wtorek

  • Lekcja indywidualna
    17:15 - 18:00
  • Lekcja indywidualna
    19:00 - 19:45
  • Lekcja indywidualna
    20:30 - 21:15

Środa

  • Lekcja indywidualna
    17:15 - 18:00
  • Lekcja indywidualna
    19:00 - 19:45
  • Lekcja indywidualna
    19:45 - 20:30
  • Lekcja indywidualna
    19:45 - 20:30

Piątek

  • Lekcja indywidualna
    17:00 - 17:45
  • Lekcja indywidualna
    17:45 - 18:30
  • Lekcja indywidualna
    18:30 - 19:15
  • Lekcja indywidualna
    19:15 - 20:00
  • Lekcja indywidualna
    20:00 - 20:45
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
17:00
17:45
2x w mc - mała sala
Lekcja indywidualna
Aleksandr/Ewa
17:15
18:00
Gr 3A
Lekcja indywidualna
Adam/Asia
17:15
18:00
Gr 3A
Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
17:15
18:00
Gr 3A 3B
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
17:45
18:30
2x w mc - mała sala
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
18:30
19:15
2x w mc - mała sala
Lekcja indywidualna
Mati
19:00
19:45
Gr 3B
Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
19:00
19:45
Gr 3A 3B
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
19:15
20:00
2x w mc - mała sala
Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
19:45
20:30
Gr 3A 3B

Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
19:45
20:30
Gr 3A 3B - Duża sala
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
20:00
20:45
2x w mc - mała sala
Lekcja indywidualna
Adam/Asia
20:15
21:00
Gr 2
Lekcja indywidualna
Adam/Asia
20:30
21:15
Gr 2

Poniedziałek

  • Lekcja indywidualna
    17:15 - 18:00
  • Lekcja indywidualna
    20:15 - 21:00

Wtorek

  • Lekcja indywidualna
    17:15 - 18:00
  • Lekcja indywidualna
    19:00 - 19:45
  • Lekcja indywidualna
    20:30 - 21:15

Środa

  • Lekcja indywidualna
    17:15 - 18:00
  • Lekcja indywidualna
    19:00 - 19:45
  • Lekcja indywidualna
    19:45 - 20:30
  • Lekcja indywidualna
    19:45 - 20:30

Piątek

  • Lekcja indywidualna
    17:00 - 17:45
  • Lekcja indywidualna
    17:45 - 18:30
  • Lekcja indywidualna
    18:30 - 19:15
  • Lekcja indywidualna
    19:15 - 20:00
  • Lekcja indywidualna
    20:00 - 20:45