Salt Cup 2017
23 kwietnia 2017
Nowa grupa naborowa dla dzieci w wieku 4-7 lat!
28 sierpnia 2017
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16.15
Lekcja indywidualna
Asia/Adam Fedko
16.15
17.00
16.30
16.45
17.00
Gr. Naborowa - Gr. 3C
Julia Mech
17.00
18.00

Lekcja indywidualna
17.00
17.45
Gr. 3 B
Kasia Lewandowska
17.00
18.00
Gr. Naborowa - Gr. 3C
Julia Mech
17.00
18.00
17.15
17.30
17.45
Gr. 3 A
Asia/Adam Fedko
17.45
18.45
Lekcja indywidualna
Kasia/Mati/Robert Asia/Adam Fedko (Co 2 tydz.)
17.45
18.30
18.00
Gr. 3 B
Julia Mech
18.00
19.00
Gr. 3 A
Mateusz Głowa
18.00
19.00
Gr. 1 + 2 + 3A
Practise
18.00
19.00
Kasia/Julia/Mati

Gr. 3 A
18.00
19.00
18.15
18.30
Lekcja indywidualna
18.30
19.15
18.45
Lekcja indywidualna
Gr.1 Gr. 2
18.45
19.30
19.00
Lekcja indywidualna
Julia Mech
19.00
19.45
Lekcja indywidualna
Kasia / Mateusz Gr. 1, 2
19.00
19.45
Gr. 1 + 2 + 3A
Trening ogólnorozwojowy
19.00
20.00
Mateusz Głowa
19.15
Lekcja indywidualna
19.15
20.00
19.30
Gr. 1 + 2
Adam/Asia Fedko
19.30
20.30
19.45
Gr. 1 + 2
Kasia Lewandowska
19.45
21.00
20.00
20.15
20.30
Lekcja indywidualna
Asia/Adam Fedko
20.30
21.15
Gr. 1
20.45
21.00
Lekcja indywidualna
Kasia Lewandowska / Gr.1
21.00
21.45
21.15
21.30

Poniedziałek

  • Gr. Naborowa - Gr. 3C
    17.00 - 18.00
  • Gr. 3 B
    18.00 - 19.00
  • Lekcja indywidualna
    19.00 - 19.45

Wtorek

  • Lekcja indywidualna
    16.15 - 17.00
  • Gr. Początkująca
    17.00 - 17.45
  • Lekcja indywidualna
    17.00 - 17.45
  • Gr. 3 A
    17.45 - 18.45
  • Lekcja indywidualna
    18.45 - 19.30
  • Gr. 1 + 2
    19.30 - 20.30
  • Lekcja indywidualna
    20.30 - 21.15

Środa

  • Gr. 3 B
    17.00 - 18.00
  • Gr. 3 A
    18.00 - 19.00
  • Lekcja indywidualna
    19.00 - 19.45
  • Gr. 1 + 2
    19.45 - 21.00
  • Lekcja indywidualna
    21.00 - 21.45

Czwartek

  • Gr. Naborowa - Gr. 3C
    17.00 - 18.00
  • Gr. 1 + 2 + 3A
    18.00 - 19.00
  • Gr. 3 A
    18.00 - 19.00
  • Gr. 1 + 2 + 3A
    19.00 - 20.00

Piątek

  • Gr. Początkująca
    17.00 - 17.45
  • Lekcja indywidualna
    17.45 - 18.30
  • Lekcja indywidualna
    18.30 - 19.15
  • Lekcja indywidualna
    19.15 - 20.00
Grupa naborowa
  • Poniedziałek 17:00-18:00
  • Czwartek 17:00-18:00
  • Pierwsze zajęcia 11 września
Grupa 3B - Średnio zaawansowana grupa sportowa - 6-10 lat
  • Poniedziałek 18:00-19:00
  • Środa 17:00-18:00
  • Treningi rozpoczynają się 6 września
Grupa 3A
  • Wtorek 18:00-19:00
  • Środa 18:00-19:00
  • Czwartek 18:00- 20:00
  • Treningi rozpoczynają się 5 września 
Grupa 1 i 2
  • Wtorek 19:45-21:00
  • Środa 19:45-21:00
  • Czwartek 18:00-20:00
  • Treningi rozpoczynają się 5 września