Mistrzowie Polski FTS – Armand Fazullin i Klaudia Iwańska!

Nasi tancerze na Mistrzostwach Polski 2018!
27 marca 2018
Harmonogram zajęć w nowym roku szkolnym 2018/19
25 sierpnia 2018
Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – para kategorii Dorosłych, reprezentująca Sportowy Klub Taneczny Pasja Kraków, ma na swoim tanecznym koncie wiele sukcesów nie tylko na arenie Polski, ale także Europy i Świata.

W 2017 roku w Elblągu na Mistrzostwach Polski w stylu standardowym zajęli półfinałowe miejsce 11
W Rudzie Śląskiej tego samego roku odbyły się Mistrzostwa Polski w stylu latynoamerykańskim gdzie Armand i Klaudia zajęli również półfinałowe – 12 miejsce !

W Rumii natomiast osiągnęli już finał Mistrzostw Polski w 10 tańcach, gdzie w połączeniu stylu latynoamerykańskiego i standardowego zajęli miejsce 2 !!! Zdobyli Wicemistrzostwo Polski w 10 tańcach !!!

W 2017 roku również uczestniczyli na turniejach mistrzowskich na arenie międzynarodowej.

W Rydze na Pucharze Świata w 10 tańcach zajęli doskonałe 9 miejsce
Na Mistrzostwach Świata oraz Europy które odbywały się kolejno w Wiedniu i Kopenhadze, uplasowali się na 11 oraz 13 miejscu ! Oba te turnieje rangi mistrzowskiej rozgrywane były w rywalizacji 10 tańców !!

W 2018 roku para Armand z Klaudią zanotowała jeszcze lepsze wyniki na turniejach najwyżej rangi !

Pod koniec lutego w Szczecinku pierwszy raz w karierze tanecznej w stylu latynoamerykańskim w kategorii Dorosłych weszli do finału i osiągnęli znakomite 5 miejsce !!

2 tygodnie później odbyły się Mistrzostwa Polski w stylu standardowym, na których Armand i Klaudia niestety nie mogli wystartować, ponieważ w tym samym dniu w czeskim Brnie uczestniczyli w Mistrzostwach Europy w 10 tańcach. Dostali na nie kwalifikacje dzięki osiągnięciu przed rokiem na Mistrzostwach Polski w 10 tańcach 2 miejsca !

Na wspomnianych Mistrzostwach Europy w Brnie – Armand i Klaudia zajęli półfinałowe 8 miejsce !!!

W sobotę 24.03.2018r. w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w 10 tańcach

Armand Fazullin i Klaudia Iwańska przystąpili do turnieju od rundy ćwierćfinałowej. W każdej rundzie tancerze musieli zatańczyć zarówno styl standardowy, jak i latynoamerykański, czyli sędziowie oceniali aż 10 tańców.
Armand i Klaudia awansowali do półfinału, a później do finału. Obie te rundy zostały rozegrane na Gali Wieczornej turnieju. W finale zaprezentowali się wspaniale i osiągnęli swoje wymarzone MISTRZOSTWO POLSKI !!!
Uplasowali się na 1 miejscu !!!

Jesteśmy pod wrażeniem Waszego rozwoju tanecznego !!
Gratulujemy Wam serdecznie wytańczonego w świetnym stylu Mistrzostwa Polski !!!
Życzymy powodzenia na Mistrzostwach Europy oraz Świata, na które dostaliście nominacje od Federacji Tańca Sportowego !