Pierwszy Taniec

Wasz pierwszy taniec ślubny

Bezstresowa nauka Pierwszego Tańca, szczegółowe konsultacje co do wyboru muzyki i rodzaju tańca, a także wspaniały efekt końcowy na Waszym ślubie – tylko w Arthur Murray Dance Studio.

Taniec dla singli

Taniec dla par i singli

Nie trzeba mieć partnera, żeby uczyć się tańczyć! Tę rolę pełnią nasi wykwalifikowani Instruktorzy, którzy uczą zarówno singli jak i pary. Przychodząc do nas odstresujesz się, zwiększysz swoją pewność siebie i poznasz nową jakość życia. Szkoła tańca Arthur Murray Dance Studio daje szerokie możliwości.

Taniec dla dojrzałych

Taniec dla dojrzałych

Masz 40+, 50+, 60+ i więcej? To miejsce jest idealne dla Ciebie. Poznaj ludzi podobnych do siebie, naucz się tańczyć i zmień swój styl życia – zapisz się na kurs tańca. Nowe umiejętności, ciekawi ludzie i miło spędzony czas na tanecznym party to tylko niektóre korzyści, jakie gwarantuje Arthur Murray Dance Studio.

Nasze studio!

Metody nauczania

Metoda Arthura Murraya zyskała światową sławę w 1914 roku, kiedy to sam Arthur był czołowym instruktorem tańca. Jego unikalna technika oparta jest na nauce podstawowych kroków, które później łączone są w różny sposób, w różnych rytmach i tempie. Nauka podstawowych kroków jest więc w rzeczywistości nauką podstaw wszystkich tańców! Metoda Murraya została opracowana tak aby już na początku czerpać z tańca pełnymi garściami.

Zajęcia Indywidualne i Grupowe

Zajęcia indywidualne pozwalają opanować kroki i technikę tańca w prosty i szybki sposób. Zajęcia grupowe są uzupełnieniem lekcji indywidualnych, dają możliwość poznania innych tancerzy, a także rozwinięcia nawyku tańca z różnymi partnerami, w różnych układach tanecznych.

 

Arthur Murray Dance Studio

Hotel GALAXY Kraków ul. Gęsia 22A
Mail: studio@arthurmurray.pl
Tel. +48 501 660 570
GODZINY OTWARCIA
Pn – Pt: 17.00-22.00

W globalnym świecie tańca

Dziś wszystkie Studia Arthura Murraya na całym świecie realizują ten sam program, nie ma więc znaczenia gdzie zaczyna się taneczna podroż, po wczorajszych zajęciach w Studio w Toronto dziś mogą Państwo kontynuować w Studio w Krakowie. Ten sam program nauczania, jak również wysoce wyszkolona kadra instruktorska są gwarantem płynnego przejścia pomiędzy zajęciami, nawet jeśli dzielą nas miliony kilometrów. Będąc członkiem światowej rodziny Arthura Murraya mogą Państwo objechać świat dookoła, nie tracąc przy tym ani jednej lekcji..

Salt Cup Video

Oferta dla firm

Zapraszamy do współpracy

Szanowni Państwo!

Pragniemy przedstawić Wam naszą bogatą ofertę skierowaną do firm, instytucji jak i osób indywidualnych. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb i oczekiwań, a imprezy z naszym udziałem na długo pozostają w pamięci. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, świetną atmosferę oraz satysfakcje z wyboru naszej firmy. Arthur Murray Dance Studio posiada już ponad 100 letnią tradycję, która posiada wysoką renomę – dlatego gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Zapewniamy oprawę taneczną na:

 • balach
 • eventach firmowych
 • przyjęciach ślubnych
 • party tematycznych/urodzinowych
 • spotkaniach integracyjnych i biznesowych
 • wieczorkach tanecznych dla firm i instytucji
 • bankietach firmowych
 • premierach

Oferujemy:

 • naukę tańca dla grup zorganizowanych
 • naukę tańca/warsztaty taneczne w trakcie trwania imprezy, eventu
 • prowadzenie imprez tanecznych
 • pokazy taneczne (taneczne show, tańce standardowe, latynoamerykańskie)

Nasza oferta nie tylko skierowana jest do firm. Jeśli np. zbliża się czas Twojego ślubu i marzysz o tym, aby goście weselni się świetnie bawili a impreza trwała do samego rana – również jesteśmy dla Ciebie. Pomagamy roztańczyć towarzystwo, prosimy do tańca tych bardziej nieśmiałych i dbamy o to, aby każdy dobrze i swobodnie czuł się na parkiecie. Ale nie tylko na weselach, również na wszelkiego rodzaju imprezach i eventach. Wystarczy do nas napisać, a my odpowiemy wysyłając specjalnie przygotowaną ofertę.