Zajęcia taneczne w przedszkolach i szkołach

Szkoła Tańca Pasja powstała we wrześniu 1997 roku. Jej działania od początku były wielotorowe. Najważniejsze jednak było zaszczepienie w dzieciach miłości do tańca. Dlatego program został przygotowany specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym, ponieważ na tym etapie są one najbardziej chłonne, chętne do poznawania nowych rzeczy i odkrywania pasji i zainteresowań. Nieco odrębną częścią szkoły jest Sportowy Klub Pasja, istniejący 15 lat, i zrzeszony w Polskim Towarzystwie Tanecznym. W klubie szkoleni są tancerze przez najwyższej klasy profesjonalistów, podzieleni na kilka grup wiekowych, przygotowywani do najważniejszych turniejów tańca, dzieci i młodzież rozwijają swoje pasje na najwyższym poziomie. Spośród wielu osiągnięć można wymienić vicemistrzostwo Polski w kategorii Juniorów Latin, 9 miejsce na Mistrzostwach Świata we Włoszech, oraz wiele tytułów mistrzów okręgu i zdobywców pucharu okręgu. Za tymi wszystkimi sukcesami od 15 lat stoi Rafał Mikoś, który z zaangażowaniem prowadzi Szkołę Tańca Pasja, oraz który jest pomysłodawcą stworzenia Społecznej Szkoły Podstawowej pod tą samą marką.
Bale karnawałowe

Prowadzenie balów karnawałowych jest jedną z naszych propozycji skierowanych do przedszkoli. Zapewniamy profesjonalnie przygotowanych animatorów, którzy doskonale poprowadzą cała zabawę, jak również obecność na balu bajkowej postaci, z którą dzieci będą miały wykonane zdjęcia.
Turnieje tańca

Specjalnie dla dzieci z Przedszkoli i Szkół w których uczymy tańczyć, organizujemy cykliczne Turnieje Tańca, na których każdy chętny tancerz może wystąpić. Wszystkie dzieci zdobywają nagrody i medale, oraz puchary dla swojego przedszkola. Turnieje są zazwyczaj organizowane w sezonie zimowym oraz wiosennym. Mają swoje tematy przewodnie, dzięki czemu tancerze mogą się przebrać w bajkowe postacie. Polecamy zajrzeć do zakładki „Zdjęcia”, gdzie znajduje się galeria z minionych turniejów.