Rozpoczęcie treningów:

• Gr.Początkowa (18.09)- wtorek, godz.17:00-17:45
Zajęcia: wt i pt 17:00-17:45

• Gr.Naborowa, Gr.3C (17.09)-poniedziałek, godz.17:00-18:00
Zajęcia: pon i czw 17:00-18:00

• Gr.3B (10.09) – poniedziałek, godz.18:00-19:00
Zajęcia: pon 18:00-19:00 i śr 17:00-18:00

• Gr.3A (4.09) – wtorek, godz.17:45-18:45
Zajęcia: wt 17:45-18:45 i śr 18:00-19:00 i czw 18:00-19:00 + 19:00-20:00 (ogólnor.)

• Gr.2 (4.09) – wtorek, godz.19:30-20:30
Lekcje później bedą ustalone.
Zajęcia: wt 19:30-20:30 (LAT) śr 19:45-21:00 (ST) czw 18:00-19:00 (practis) 19:00-20:00 (ogólnor.)

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
17.00
FOR C
Kasia
17.00
18.00
Mała sala

Lekcja indywidualna
Aleksandr/Ewa
17.15
18.00
Gr 3A
Gr 5 - naborowa
Mati
17.00
17.45
Mała sala

Lekcja indywidualna
Adam/Asia
17.15
18.00
Gr 3A
FOR C
Julia/Kasia
17.00
18.00
Duża sala

Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
17.15
18.00
Gr 3A 3B
Gr 4
Mati
17.00
18.00
Duża sala
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
17.00
17.45
2x w mc - mała sala

Gr 5 - naborowa
Mati
17.00
17.45
Duża sala
17.15
17.30
17.45
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
17.45
18.30
2x w mc - mała sala

Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
18.30
19.15
2x w mc - mała sala

Gr 4
Mati
17.45
18.45
Duża sala
18.00
Gr 3A
Aleksandr/Ewa
18.00
18.45
Duża sala

FOR B
Kasia
18.00
19.00
Mała sala

Gr 3A+2
18.45
19.30
sala duża
Gr 3A
Adam/Asia
18.00
19.00
Duża sala

Gr 3B
Mati
18.00
19.00
Mała sala
Gr 3B
Mati
18.00
19.00
Mała sala

FOR B
Julia/Kasia
18.00
19.00
Duża sala
Practise
18.00
19.30
G 2 i 3A i 3B Prim
18.15
18.30
18.45
19.00
Gr 3A+2
19.00
19.30
Sala duża

Lekcja indywidualna
Mati
19.00
19.45
Gr 3B

Gr 2
Adam/Asia
19.30
20.30
Duża sala
Rozciąganie
19.00
19.30
Gr 3B i FOR B

Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
19.00
19.45
Gr 3A 3B
19.15
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
19.15
20.00
2x w mc - mała sala
19.30
Gr 2
Aleksander/Ewa
19.30
20.15
Duża sala
Rozciąganie
19.30
20.30
Gr 2 i 3A
19.45
Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
19.45
20.30
Gr 3A 3B

Lekcja indywidualna
Mati/Kasia
19.45
20.30
Gr 3A 3B - Duża sala
20.00
Lekcja indywidualna
Adam/Asia - Aleksander/Ewa
20.00
20.45
2x w mc - mała sala
20.15
Lekcja indywidualna
Adam/Asia
20.15
21.00
Gr 2
20.30
Lekcja indywidualna
Adam/Asia
20.30
21.15
Gr 2
20.45
21.00

Poniedziałek

  • FOR C
    17.00 - 18.00
  • Lekcja indywidualna
    17.15 - 18.00
  • Gr 3A
    18.00 - 18.45
  • FOR B
    18.00 - 19.00
  • Gr 3A+2
    18.45 - 19.30
  • Gr 2
    19.30 - 20.15
  • Lekcja indywidualna
    20.15 - 21.00

Wtorek

  • Gr 5 - naborowa
    17.00 - 17.45
  • Lekcja indywidualna
    17.15 - 18.00
  • Gr 3A
    18.00 - 19.00
  • Gr 3B
    18.00 - 19.00
  • Gr 3A+2
    19.00 - 19.30
  • Lekcja indywidualna
    19.00 - 19.45
  • Gr 2
    19.30 - 20.30
  • Lekcja indywidualna
    20.30 - 21.15

Środa

  • FOR C
    17.00 - 18.00
  • Lekcja indywidualna
    17.15 - 18.00
  • Gr 3B
    18.00 - 19.00
  • FOR B
    18.00 - 19.00
  • Rozciąganie
    19.00 - 19.30
  • Lekcja indywidualna
    19.00 - 19.45
  • Lekcja indywidualna
    19.45 - 20.30
  • Lekcja indywidualna
    19.45 - 20.30

Czwartek

Piątek

  • Lekcja indywidualna
    17.00 - 17.45
  • Gr 5 - naborowa
    17.00 - 17.45
  • Lekcja indywidualna
    17.45 - 18.30
  • Gr 4
    17.45 - 18.45
  • Lekcja indywidualna
    18.30 - 19.15
  • Lekcja indywidualna
    19.15 - 20.00
  • Lekcja indywidualna
    20.00 - 20.45
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
17.00
Gr 5 - naborowa
Mati
17.00
17.45
Mała sala
Gr 5 - naborowa
Mati
17.00
17.45
Duża sala
17.15
17.30
17.45
18.00
Gr 3A
Aleksandr/Ewa
18.00
18.45
Duża sala
Gr 3A
Adam/Asia
18.00
19.00
Duża sala

Gr 3B
Mati
18.00
19.00
Mała sala
Gr 3B
Mati
18.00
19.00
Mała sala
18.15
18.30
18.45

Poniedziałek

  • Gr 3A
    18.00 - 18.45

Wtorek

  • Gr 5 - naborowa
    17.00 - 17.45
  • Gr 3A
    18.00 - 19.00
  • Gr 3B
    18.00 - 19.00

Środa

  • Gr 3B
    18.00 - 19.00

Piątek

  • Gr 5 - naborowa
    17.00 - 17.45
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18.00
Gr 3A
Aleksandr/Ewa
18.00
18.45
Duża sala
Gr 3A
Adam/Asia
18.00
19.00
Duża sala
18.15
18.30
18.45

Poniedziałek

  • Gr 3A
    18.00 - 18.45

Wtorek

  • Gr 3A
    18.00 - 19.00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18.00
Gr 3B
Mati
18.00
19.00
Mała sala
Gr 3B
Mati
18.00
19.00
Mała sala
18.15
18.30
18.45

Wtorek

  • Gr 3B
    18.00 - 19.00

Środa

  • Gr 3B
    18.00 - 19.00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
17.00
Gr 5 - naborowa
Mati
17.00
17.45
Mała sala
Gr 5 - naborowa
Mati
17.00
17.45
Duża sala
17.15
17.30

Wtorek

  • Gr 5 - naborowa
    17.00 - 17.45

Piątek

  • Gr 5 - naborowa
    17.00 - 17.45
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
00.00
00.15
00.30
00.45
01.00
01.15
01.30
01.45
02.00
02.15
02.30
02.45
03.00
03.15
03.30
03.45
04.00
04.15
04.30
04.45
05.00
05.15
05.30
05.45
06.00
06.15
06.30
06.45
07.00
07.15
07.30
07.45
08.00
08.15
08.30
08.45
09.00
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45
22.00
22.15
22.30
22.45
23.00
23.15
23.30
23.45
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
00.00
00.15
00.30
00.45
01.00
01.15
01.30
01.45
02.00
02.15
02.30
02.45
03.00
03.15
03.30
03.45
04.00
04.15
04.30
04.45
05.00
05.15
05.30
05.45
06.00
06.15
06.30
06.45
07.00
07.15
07.30
07.45
08.00
08.15
08.30
08.45
09.00
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45
22.00
22.15
22.30
22.45
23.00
23.15
23.30
23.45
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
00.00
00.15
00.30
00.45
01.00
01.15
01.30
01.45
02.00
02.15
02.30
02.45
03.00
03.15
03.30
03.45
04.00
04.15
04.30
04.45
05.00
05.15
05.30
05.45
06.00
06.15
06.30
06.45
07.00
07.15
07.30
07.45
08.00
08.15
08.30
08.45
09.00
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45
22.00
22.15
22.30
22.45
23.00
23.15
23.30
23.45

Zapisz dziecko na zajęcia!

Skontaktuj się z nami, a my wybierzemy odpowiednią grupę dla Twojego dziecka !