Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16.30
Lekcja indywidualna
Aneta/Mati/Adam/Asia
16.30
17.15
16.45
17.00
Gr. Naborowa
Piotr
17.00
18.00
Gr. 3 B
Mati
17.00
18.00
Gr. Naborowa
Mati
17.00
18.00
Lekcja indywidualna
17.00
17.45
17.15
Lekcja indywidualna
Aneta/Mati/Adam/Asia
17.15
18.00
17.30
17.45
Lekcja indywidualna
17.45
18.30
18.00
Gr. 3 B
Piotrek
18.00
19.00
Gr. 3 A
Aneta / Mati
18.00
19.00
Gr. 3 A
Aneta / Mati
18.00
19.00
Gr. 1 + 2 + 3A
Practise
18.00
19.00
18.15
18.30
Lekcja indywidualna
18.30
19.15
18.45
19.00
Lekcja indywidualna
19.00
19.45
Lekcja indywidualna
Aneta/Mati/Adam/Asia
19.00
19.45
Lekcja indywidualna
Robert/Aneta/Mati
19.00
19.45
Gr. 1 + 2 + 3A
Trening ogólnorozwojowy
19.00
20.00
19.15
Lekcja indywidualna
19.15
20.00
19.30
19.45
Lekcja indywidualna
19.45
20.30
Gr. 1 + 2
Adam/Asia Fedko
19.45
21.00
Gr. 1 + 2
Robert Wota
19.45
21.00
20.00
20.15
20.30
Lekcja indywidualna
20.30
21.15
20.45
21.00

Poniedziałek

  • Gr. Naborowa
    17.00 - 18.00
  • Gr. 3 B
    18.00 - 19.00
  • Lekcja indywidualna
    19.00 - 19.45
  • Lekcja indywidualna
    19.45 - 20.30
  • Lekcja indywidualna
    20.30 - 21.15

Wtorek

  • Lekcja indywidualna
    16.30 - 17.15
  • Lekcja indywidualna
    17.15 - 18.00
  • Gr. 3 A
    18.00 - 19.00
  • Lekcja indywidualna
    19.00 - 19.45
  • Gr. 1 + 2
    19.45 - 21.00

Środa

  • Gr. 3 B
    17.00 - 18.00
  • Gr. 3 A
    18.00 - 19.00
  • Lekcja indywidualna
    19.00 - 19.45
  • Gr. 1 + 2
    19.45 - 21.00

Czwartek

  • Gr. Naborowa
    17.00 - 18.00
  • Gr. 1 + 2 + 3A
    18.00 - 19.00
  • Gr. 1 + 2 + 3A
    19.00 - 20.00

Piątek

  • Lekcja indywidualna
    17.00 - 17.45
  • Lekcja indywidualna
    17.45 - 18.30
  • Lekcja indywidualna
    18.30 - 19.15
  • Lekcja indywidualna
    19.15 - 20.00

Grupa naborowa

  • Poniedziałek 17:00-18:00
  • Czwartek 17:00-18:00
  • Pierwsze zajęcia 11 września

Grupa 3B – Średnio zaawansowana grupa sportowa – 6-10 lat

  • Poniedziałek 18:00-19:00
  • Środa 17:00-18:00
  • Treningi rozpoczynają się 6 września

Grupa 3A

  • Wtorek 18:00-19:00
  • Środa 18:00-19:00
  • Czwartek 18:00- 20:00
  • Treningi rozpoczynają się 5 września 

Grupa 1 i 2

  • Wtorek 19:45-21:00
  • Środa 19:45-21:00
  • Czwartek 18:00-20:00
  • Treningi rozpoczynają się 5 września

 

Zapisz dziecko na zajęcia!

Skontaktuj się z nami, a my wybierzemy odpowiednią grupę dla Twojego dziecka !