MISTRZOSTWA POLSKI
14 kwietnia 2017
24.03.2018r. – Nowy Targ – Tatry Cup 2018 !
 
– kategoria do 7 lat klasa H:
* Adam Stós – Kalina Mazur – 1 miejsce z wyróżnieniem ! ??
* Lidia Maj – ?1 miejsce z wyróżnieniem ! ??
* Julia Pisarska – Patrycja Kiereś – 1 miejsce !?
 
– kategoria 8-9 lat klasa H: 
* Adrian Swałdek – Julia Wyrwiak – 1 miejsce z wyróżnieniem ! ??
 
– kategoria solistki klasa G: 
* Nikola Kowalska – 1 miejsce ! ?
* Natalia Brodzik – 2 miejsce !?
* Iwona Czubrowska  – 2 miejsce !?
* Gabriela Młodnicka – 3 miejsce !?
* Maja Drzewiecka – 3 miejsce ! ?
* Jadwiga Szafraniec – 3 miejsce !?
 
– kategoria 8-9 lat klasa F: 
* Mikołaj Banaś – Lena Kozłowska – 1 miejsce !?
* Gabriel Gaik – Kaja Lubojańska – 1 miejsce !?
 
– kategoria 10-11 lat klasa F: 
* Mati Pach – Julia Szramik – 2 miejsce ! ?
* Konrad Misiaszek – Wiktoria Misiaszek – 2 miejsce ! ?
* Jakub Thomas – Julia Gruszkowska -3 miejsce ! ? 
 
– kategoria 12-13 lat klasa E:
* Eryk Chrapek – Julia Janas – 4 miejsce ! 

24.03.2018r. – Kołobrzeg – Mistrzostwa Polski w 10 tańcach !

– Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 1 miejsce – tytuł MISTRZÓW POLSKI !!! ?? ??


10.03.2018 – Brno – Mistrzostwa Europy w 10 tańcach.

– Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 8 miejsce ?


10.03.2018r. – Konin – Mistrzostwa Polski FTS w stylu Standardowym
kategoria Dorośli:

– Eros Sciamanna i Anna Jaglińska – 6 miejsce ?
– Marek Szulgo i Renata Schodnik – 12 miejsce ?


3.03.2018 r. – Helsinki – WDSF Grand Slam Standard

– Eros Sciamanna i Anna Jaglińska – 27 miejsce

4.03.2018r. – Maków Podhalański

kategoria do 7 lat klasa H
– Dagmara Derwisz – ?  1 miejsce !

kategoria solistki do 11 lat
– Julia Skowronek – ? 2 miejsce !
– Natalia Olbrot – ? 3 miejsce !

kategoria solistki powyżej 11 lat

– Julia Kurek – ? 3 miejsce i awans do klasy tanecznej „E” ??

kategoria 8-9 lat klasa G

– Gabriela Młodnicka – Jadwiga Szafraniec ? ? 3 miejsce ??
– Natalia Brodzik – Maja Drzewiecka ? ? 3 miejsce ??

Kategoria 10-11 lat klasa F
– Krystian Gałka – Natalia Najder – 3 miejsce ? ? – debiut w tej klasie tanecznej ! ??
– Jakub Thomas – Julia Gruszkowska – 2 miejsce ?? ?
– Mateusz Pach – Julia Szramik – 1 miejsce ?? ?

kategoria 8-9 lat „awansem” klasa „E”
– Gabriel Gaik – Kaja Lubojańska – 3 miejsce ? ? – debiut w E klasie !??

kategoria 10-11 lat „awansem” klasa „E”
– Mateusz Pach – Julia Szramik – półfinał  ? – debiut w E klasie !??

kategoria 12-13 lat klasa „E”
– Eryk Chrapek – Julia Janas – 5 miejsce ! ?

kategoria 14-15 lat klasa D, styl standardowy
– Dawid Gruszkowski – Ania Horowitz – 4 miejsce ?

kategoria 14-15 lat klasa D, styl latynoamerykański
– Dawid Gruszkowski – Ania Horowitz – 3 miejsce ? ? !


25.02.2018r. – Szczecinek – Mistrzostwa Polski FTS w stylu latynoamerkańskim
kategoria: Dorośli:

– Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 5 miejsce

– Adam Fedko i Asia Fedko – 11 miejsce

10.02.2018r. – Pruszków – Mazovia Open 2018 !

Kategoria 8-9 lat klasa „F”:

– Mikołaj Banaś i Lena Kozłowska – 2 miejsce ??

Kategoria 8-9 lat klasa „E”:

– Mikołaj Banaś i Lena Kozłowska – 3 miejsce ??


4.02.2018 r. – Nowy Sącz – WirDance Festiwal 2018

Do 7 lat klasa H:
– Basia Karcz i Lena Pałetko – 1 miejsce  ??

8-9 lat klasa H:
– Adrian Swałdek i Julia Wyrwiak – 1 miejsce  ?? – debiut turniejowy ??
– Maja Lorek i Maja Drzewiecka – 1 miejsce ?? z wyróżnieniem ?

8-9 lat klasa G:
– Natalia Olbrot i Jadwiga Szafraniec – 3 miejsce ??
– Iwona Czubrowska i Natalia Brodzik – 3 miejsce ??

10-11 lat klasa G:
– Krystian Gałka i Natalia Najder – 1 miejsce  ?? i awans do F klasy ??

Solistki do 11 lat klasa G:
– Nikola Kowalska – 2 miejsce ??
– Kinga Pałetko – 1 miejsce ?i awans do F klasy ??

8-9 lat klasa F
– Mikołaj Banaś i Lena Kozłowska – 1 miejsce  ??

10-11 lat klasa F
– Jakub Thomas i Julia Gruszkowska – 3 miejsce ??
– Mateusz Pach i Julia Szramik – 1 miejsce  ??

12-13 lat, klasa E:
– Eryk Chrapek i Julia Janas – półfinałowe 10 miejsce – debiut turniejowy w klasie E ?

14-15 lat, klasa D:
*styl standardowy:
– Dawid Gruszkowski i Ania Horowitz – 3 miejsce ??
*styl latynoamerykański
– Dawid Gruszkowski i Ania Horowitz – 2 miejsce ??


Czechy:

kategoria: Senior, klasa D styl latynoamerykański:

– Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 2 miejsce ??

kategoria: Senior, klasa D styl standardowy:

– Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 2 miejsce ??