2021
15 listopada 2022

22.10 – Skawina

  • kat. Do 7 lat klasa H 
1 miejsce z wyróżnieniem:
  • Oskar Szczepański i Kalina Łyko
  • Łukasz Kustra i Hania Ciepiela
  • Krzysztof Góra i Emilia Szczepańska
  • Alan Kudzinowski i Olga Filipiak
1 miejsce:
  • Filip Grzyb i Klara Brzoskwinia
  • Maksymilian Ćwik i Pola Brzoskwinia
  • Aleksander Lewicki i Maja Flisak
 
  • kat. 8-9 lat klasa H 
  • Dawid Walczyk i Zofia Walczyk – 1 miejsce
  • Justyna Rojek – 1 miejsce
  • kat. 8-9 lat klasa G 
  • Szymon Sawicki i Paulina Wąsik – 1 miejsce
  • Michał Łapaj i Julia Mikołajczyk – 3 miejsce
  • Tomek Dominek i Kamila Skowron – 3 miejsce
  • Kat. 8-9 lat klasa G Solo 
2 miejsce:
  • Zuzia Rożek Karaś
  • Nikola Ciszewska-Brela
3 miejsce:
  • Klara Rynkar
  • Wiktoria Ciszewska-Brela
  • Kat. 8-9 lat klasa F 
  • Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • Ania Tran – 1 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa F 
1 miejsce
  • Hubert Tomaszewski i Gabriela Ćwik
  • Kacper Pająk i Lena Wassermann
2 miejsce
  • Leonard Macałka i Lidia Nowak
3 miejsce
  • Jakub Walor i Iga Wilkowska
  • Kat. 10-11 lat klasa F Solo 
2 miejsce
  • Adam Krawiec
  • Julia Olbrot
  • kat. 12-15 lat klasa F 
  • Mikołaj Węgielewski i Julia Kisiel – 1 miejsce
  • kat. 12-15 lat klasa F – solo 
  • Maja Rogala – 1 miejsce
  • Natalia Olbrot – 1 miejsce

7-9.10.2022r. – Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP – Polish Open Championships – Elbląg 

  • kat. WDSF World Open Adult POC LATIN
  • Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 5 miejsce

15.10 – Skierniewice Dance Festival 2022

  • kat. 10-11 lat klasa E
– Son Tran Thanh i Ada Stec – 3 miejsce i awans do D klasy
– Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa – 7 miejsce
  • kat. 12-13 lat klasa E
– Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – 8 miejsce
  • kat. pow. 15 lat klasa E 
– Jonasz Pająk i Dagmara Długosz – 3 miejsce
  • Kat. pow. 15 lat klasa D styl latynoamerykański 
– Jonasz Pająk i Dagmara Długosz – 5 miejsce
  • kat. pow. 15 lat klasa D styl standardowy 
– Jonasz Pająk i Dagmara Długosz – 4 miejsce
24.09 – TATRY CUP WIECZYSTY EDITION – Białka Tatrzańska
  • Kat. Do 7 lat klasa H 
  • Krzysztof Góra – 1 miejsce
  • Kat. 8-9 lat klasa G 
  • Szymon Sawicki i Paulina Wąsik – 2 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa G
  • Patryk Równicki i Gabriela Litwinek – 2 miejsce
  • Kat. 8-9 lat klasa F 
  • Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa F 
  • Leonard Macałka i Lidia Nowak – 1 miejsce
  • Kacper Pająk i Lena Wassermann – 3 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa F solo
– Julia Olbrot – 4 miejsce
– Adam Krawiec – 4 miejsce
  • Kat. 12-15 lat klasa F solo 
– Natalia Olbrot – 3 miejsce
17.09 – Silesia Open – Gliwice
  • Kat. 10-11 lat klasa E 
– Son Tran Thanh i Ada Stec – 2 miejsce
– Igor Długosz i Hania Dusza – 3 miejsce
– Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa – 4 miejsce
  • Kat. 12-13 lat klasa D Styl latynoamerykański 
– Filip Nowak i Nadia Płatek – 5 miejsce
  • Kat. 12-13 lat klasa D styl standardowy 
– Filip Nowak i Nadia Płatek – 6 miejsce
  • Kat. 10-11 lat OPEN styl latynoamerykański 
– Son Tran Thanh i Ada Stec – 2 miejsce
– Igor Długosz i Hania Dusza – 3 miejsce
  • Kat. 10-11 lat OPEN styl standardowy  
– Son Tran Thanh i Ada Stec – 2 miejsce
– Igor Długosz i Hania Dusza – 2 miejsce
17.09 – European Championship 10 dances – Portugalia
  • Klaudia Iwańska & Armand Fazullin – 2 miejsce – Wicemistrzowie Europy w 10 tańcach
3.09 – Turniej WDSF WORLD CHAMPIONSHIPS 10 Dance 
  • Kat. Dorośli – Mistrzostw Świata w 10 tańcach
  • Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 4 miejsce
27.08 – German Open Championships – Stuttgart 
  • WDSF Grand Slam Standard:
Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 29 miejsce
  • WDSF Grand Slam Latin:
Armand Fazullin & Klaudia Iwańska – 34 miejsce
18.06 – Solvay Cup 2022 – Kraków 
  • Kat. Do 7 lat klasa H 
1 miejsce
– Alan Kudzinowski i Olga Filipiak
– Hugo Smoleń i Maja Flisak
– Oskar Szczepanski i Kalina Łyko
– Łukasz Kustra i Hania Ciepiela
– Ignacy Piotrowski
– Krzysztof Góra
  • Kat. 8-9 lat klasa H
– Michał Łapaj i Julia Mikołajczyk – 1 miejsce z wyróżnieniem i awans do klasy G
– Wiktoria Witek – 1 miejsce i awans do klasy G
  • Kat. 8-9 lat klasa G
– Szymon Sawicki i Paulina Wąsik – 1 miejsce
– Basia Kurek – 1 miejsce
– Zofia Gil – 1 miejsce
– Klara Rynkar – 2 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa G 
– Patryk Równicki i Gabriela Litwinek – 2 miejsce
  • Kat. 8-9 lat klasa F
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • Kat. 10-11 lat Klasa F
– Leonard Macałka i Lidia Nowak – 1 miejsce
– Łukasz Kubrak i Maja Lorek – 1 miejsce
  • Kat. Solo Kl. F
– Natalia Olbrot – 1 miejsce
– Julia Olbrot – 2 miejsce
Małopolska Liga Taneczna Open: 
  • Kat. 10-11 lat OPEN styl latynoamerykański 
– Son Tran Thanh i Ada Stec – 1 miejsce
– Igor Długosz i Hania Dusza – 2 miejsce
– Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 4 miejsce
 – Leonard Macałka i Lidia Nowak – półfinał
  • Kat. 10-11 lat styl standardowy
– Igor Długosz i Hania Dusza – 1 miejsce
– Son Tran Thanh i Ada Stec – 3 miejsce
– Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 5 miejsce
– Leonard Macałka i Lidia Nowak – półfinał
  • Kat. 8-9 lat styl standardowy 
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • Kat. 8-9 lat styl latynoamerykański  
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
4.06.2022 – Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego RejDance Cup pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia – Radom
  • Kat. 12-13 lat klasa E 
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 3 miejsce i awans do kl. D
  • Kat. 12-13 lat klasa D styl ST
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 8 miejsce
  • Kat. 12-13 lat klasa D styl LA
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 7 miejsce
5.06.2022 – Nowy Targ – Tatry Cup
  • Kat. 8-9 lat kl. H
  • Oliwia Otok – 1 miejsce z wyróżnieniem
  • Kat. 8-9 lat kl. G 
  • Szymon Sawicki i Paulina Wąsik – 1 miejsce
  • Klara Rynkar – 2 miejsce
  • Zuzia Rożek-Karaś – 2 miejsce
  • Kat. 10-11 lat kl. G
  • Patryk Równicki i Gabriela Litwinek – 1 miejsce
  • Kat. 12-15 lat kl. F 
  • Maja Rogala – 1 miejsce
  • Natalia Olbrot – 2 miejsce
  • Kat. 10-11 lat kl. F 
  • Julia Olbrot – 3 miejsce
28.05 – XII Strawberry Dance Forever – Wrocław
 
  • Kat. 12-13 lat klasa E 
– Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – 3 miejsce
21.05 – Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Rafała Komarewicza – Kraków
  • Kat. Do 7 lat klasa H 
1 miejsce z wyróżnieniem:
– Alan Kudzinowski i Alicja Kiędra
– Oskar Szczepański i Olga Filipiak
– Łukasz Kustra i Hania Ciepiela
– Maks Ćwik i Pola Brzoskiwnia
– Filip Grzyb i Klara Brzoskwinia
1 miejsce:
– Antek Dusza i Alicja Dusza
– Krzysztof Góra i Maja Flisak
– Jan Nalborski i Łucja Szałańska
– Ignacy Piotrowski
  • kat. 8-9 lat klasa H 
1 miejsce z wyróżnieniem:
– Wiktoria Gawron i awans do G klasy
– Dominika Gawron i awans do G klasy
– Tomek Dominek i Kamila Skowron i awans do G klasy
– Oliwia Otok
– Basia Kurek i awans do G klasy
– Zofia Gil i awans do G klasy
– Zuzia Rozek – Karaś i awans do G klasy
– Wiktoria Ciszewska-Brela i awans do G klasy
– Justyna Rojek
1 miejsce:
– Klara Rynkar i awans do G klasy
– Maja Cerek
– Wiktoria Witek
– Nikola Ciszewska – Brela i awans do G klasy
  • kat. 8-9 lat klasa G
– Szymon Sawicki i Paulina Wąsik – 2 miejsce
  • kat. 10-11 lat klasa G 
– Patryk Równicki i Gabriela Litwinek – 2 miejsce
  • kat. 8-9 lat klasa F 
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
– Ania Tran – 1 miejsce
  • kat. 10-11 lat klasa F 
– Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa – 1 miejsce i awans do klasy E
– Kacper Pająk i Lena Wassermann – 1 miejsce
– Łukasz Kubrak i Maja Lorek – 2 miejsce
– Leonard Macałka i Lidia Nowak – 2 miejsce
– Jakub Walor i Iga Wilkowska – 3 miejsce
– Karol Nowakowski i Lena Pałetko – 3 miejsce
  • kat. 10-11 lat klasa F SOLO
– Lidia Maj – 2 miejsce
– Julia Olbrot – 3 miejsce
  • kat. 12-13 lat klasa F SOLO
– Maja Rogala – 1 miejsce
– Natalia Olbrot – 2 miejsce
  • kat. 10-11 lat klasa E 
– Son Tran Thanh i Ada Stec – 2 miejsce
– Igor Długosz i Hania Dusza – 3 miejsce
– Aleksander Kruczek i Gabrysia Ćwik – 6 miejsce
– Jan Pękała i Julia Pisarska – 7 miejsce
  • kat. 12-13 lat klasa E 
– Filip Nowak i Nadia Płatek – 1 miejsce
– Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – 4 miejsce
  • kat. Pow 15 lat klasa E 
– Jonasz Pająk i Dagmara Długosz – 2 miejsce
  • kat. 12-13 lat klasa D styl standardowy 
– Filip Nowak i Nadia Płatek – 4 miejsce
– Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – 5 miejsce
  • kat. 12-13 lat klasa D styl latynoamerykański 
– Filip Nowak i Nadia Płatek – 3 miejsce
– Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – 5 miejsce
8.05 – turnieju tańca o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego 
  • Kat. 8-9 lat klasa H
  • Justyna Rojek – złoty medal
  • kat. 10-12 lat klasa F solo 
  • Lidia Maj – 2 miejsce
  • kat. 12-13 lat klasa F solo 
  • Maja Rogala – 1 miejsce
  • kat. 14-15 lat klasa F solo 
  • Julia Kisiel – 1 miejsce
 
  • kat. 10-11 lat klasa F 
  • Leonard Macaka i Lidia Nowak – 2 miejsce
  • kat. 10-11 lat OPEN styl latynoamerykański Małopolska Liga Taneczna 
  • Son Tran Thanh i Ada Stec – 2 miejsce
  • kat. 10-11 lat OPEN styl standardowy Małopolska Liga Taneczna 
  • Son Tran Thanh i Ada Stec – 2 miejsce
  • kat. Pow. 15 lat klasa D styl standardowy 
  • Jonasz Pająk i Dagmara Długosz – 3 miejsce 🥉
  • kat. Pow. 15 lat klasa D styl latynoamerykański  
  • Jonasz Pająk i Dagmara Długosz – 5 miejsce
  • kat. 10-11 lat klasa E 
  • Igor Długosz i Hania Dusza – 2 miejsce
  • Son Tran Thanh i Ada Stec – 3 miejsce
  • Wojtek Dziemba i Hania Cegielny – 7 miejsce
 
  • kat. 12-13 lat klasa E 
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 1 miejsce
  • Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – 2 miejsce
  • kat. 12-13 lat klasa D styl standardowy 
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 4 miejsce
  • kat. 12-13 lat klasa D styl latynoamerykański  
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 4 miejsce
23.04 Tatry Cup 2022 – Białka Tatrzańska 
  • Kat. 8-9 lat klasa H 
Złoty medal:
– Klara Rynkar
  • Kat. 10-11 lat klasa G 
– Patryk Równicki i Gabriela Litwinek – 2 miejsce
  • Kat. 12-13 lat klasa G 
– Igor Pająk i Alicja Kabała – 2 miejsce i awans do F klasy
  • Kat. 8-9 lat klasa F 
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 2 miejsce
  • Kat. 8-9 lat klasa F Solo 
– Anna Tran – 1 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa F solo 
Julia Olbrot – 3 miejsce
Lidia Maj – 3 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa F 
– Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa – 1 miejsce
– Kacper Pająk i Lena Wassermann – 1 miejsce
– Łukasz Kubrak i Maja Lorek – 2 miejsce
– Jakub Walor i Iga Wilkowska – 4 miejsce
  • Kat. 12-15 lat klasa F solo 
– Natali Olbrot – 3 miejsce
MAŁOPOLSKA LIGA TANECZNA: 
  • Kat. 8-9 lat OPEN styl standard: 
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • Kat. 8-9 lat OPEN styl latynoamerykański 
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • Kat. 10-11 lat OPEN styl latynoamerykański 
– Son Tran Thanh i Ada Stec – 1 miejsce
– Igor Długosz i Hanna Dusza – 5 miejsce
  • Kat. 10-11 lat OPEN styl standard: 
– Igor Długosz i Hanna Dusza – 2 miejsce
– Son Tran Thanh i Ada Stec – 4 miejsce
23.04 – MISTRZOSTWA POLSKI W STYLU LATYNOAMERYKAÑSKIM
  • kat. MP Dorośli Latin
  • ARMAND FAZULLIN i KLAUDIA IWAŃSKA – II WICEMISTRZOSTWO POLSKI – 3 miejsce
10.04 – Mistrzostwa Polski w stylu standardowym – Ciechocinek 
  • kat. MP Dorośli standard 
  • Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 5 miejsce
2.04 SOLVAY CUP 2022 – Kraków
  • kat. DEBIUT
– Jan Nalborski i Łucja Szałańska – 1 miejsce
– Ignacy Piotrowski – 1 miejsce
– Nathaniel Bajek – 1 miejsce
  • kat. Do 7 lat klasa H 
1 miejsce z wyróżnieniem:
– Filip Grzyb i Klara Brzoskwinia
– Oskar Szczepański i Kalina Łyko
– Łukasz Kustra i Olga Filipiak
1 miejsce:
– Hania Ciepiela i Maja Flisak
– Maksymilian Ćwik i Pola Brzoskwinia
  • kat. 8-9 lat klasa H 
1 miejsce z wyróżnieniem:
– Piotr Zapolski i Basia Kurek
– Wiktoria Gawron
– Dominika Gawron
– Klara Rynkar
– Kamila Skowron
1 miejsce:
– Nicola Zaława
– Nikola Ciszewska-Brela
– Wiktoria Ciszewska-Brela
– Maja Cerek
  • kat. 8-9 lat klasa G 
– Szymon Sawicki i Paulina Wąsik – 2 miejsce
  • kat. 10-11 lat klasa G 
– Patryk Równicki i Gabriela Litwinek – 2 miejsce
  • kat. 8-9 lat klasa F 
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • kat. 10-11 lat klasa F 
– Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa – 1 miejsce
– Leonard Macałka i Lidia Nowak – 2 miejsce
– Jakub Walor i Iga Wilkowska – 4 miejsce
– Karol Nowakowski i Lena Pałetko – 4 miejsce
  • kat. 10-11 lat klasa F SOLO
– Lidia Maj – 3 miejsce
  • kat. 12-13 lat klasa F SOLO
– Maja Rogala – 1 miejsce
– Natalia Olbrot – 2 miejsce
– Julia Olbrot – 2 miejsce
  • kat. 8-9 lat styl standard Małopolska Liga Taneczna OPEN 
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • kat. 8-9 lat styl latynoamerykański Małopolska Liga Taneczna OPEN 
– Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • kat. 10-11 lat styl standard Małopolska Liga Taneczna OPEN 
– Igor Długosz i Hania Dusza – 1 miejsce
– Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 2 miejsce
– Jan Pękała i Julia Pisarska – 5 miejsce
Półfinał:
– Leonard Macałka i Lidia Nowak
  • kat. 10-11 lat styl latynoamerykański Małopolska Liga Taneczna OPEN 
– Igor Długosz i Hania Dusza – 1 miejsce
– Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 2 miejsce
– Jan Pękała i Julia Pisarska – 4 miejsce
– Leonard Macałka i Lidia Nowak – 5 miejsce
26-27.03 – Kraków Open Festival 2022 
  • Kat. 10-11 lat klasa E: 
2 miejsce:
– Son Tran Thanh i Ada Stec
4 miejsce:
– Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik
5 miejsce:
– Igor Długosz i Hania Dusza
7 miejsce:
– Jan Pękała i Julia Pisarska
10 miejsce:
– Wojtek Dziemba i Hania Cegielny
  • Kat. 12-13 lat klasa E: 
3 miejsce:
Filip Nowak i Nadia Płatek
4 miejsce:
Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz
  • kat. 10-11 lat Open Łacina: 
– Igor Długosz i Hania Dusza – 2 miejsce
  • kat. 10-11 lat Open Standard 
– Igor Długosz i Hania Dusza – 3 miejsce
19.03 – Mistrzostwa Polski w 10 tańcach  
  • kat. MP Dorośli
  • Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 1 miejsce – Mistrzowie Polski w 10 tańcach
13.03 – Turniej Cubano Cup 2022  – Myślenice
  • Kat. Do 7 lat klasa H 
Miejsce 1 z wyróżnieniem:
  • Filip Grzyb i Klara Brzoskwinia
  • Oskar Szczepański i Olga Filipiak
1 miejsce:
  • Maksymilian Ćwik i Pola Brzoskwinia
  • Kat. 8-9 lat klasa H 
Miejsce 1 z wyróżnieniem:
  • Tomek Dominek i Kamila Skowron
  • Franciszek Kosowski i Nina Duchnik
  • Zuzia Rozek-Karaś i Klara Rynkar
  • Kat. 8-9 lat klasa G 
  • Szymon Sawicki i Paulina Wąsik – 2 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa G
  • Patryk Równicki i Gabriela Litwinek – 2 miejsce
  • Kat. 12-13 lat klasa G SOLO
  • Alicja Kabała – 1 miejsce
  • Kat. 8-9 lat klasa F 
  • Szymon Krawiec i Hanna Nowakowska – 1 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa F 
  • Łukasz Kubrak i Maja Lorek – 1 miejsce
  • Kacper Pająk i Lena Wassermann – 2 miejsce
  • Franciszek Jakubowski i Hanna Mierzwa – 2 miejsce
  • Leonard Macałka i Lidia Nowak – 3 miejsce
  • Karol Nowakowski i Lena Pałetko – 4 miejsce
  • Kat. 12-15 lat klasa F
  • Jonasz Pająk i Dagmara Długosz – 3 miejsce i awans do E klasy
  • Kat. 8-9 lat klasa F SOLO
  • Anna Tran – 2 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa F SOLO
  • Lidia Maj – 3 miejsce
  • Julia Olbrot – 4 miejsce
  • Kat. 12-15 lat klasa F SOLO
  • Maja Rogala – 1 miejsce
  • Julia Kisiel – 2 miejsce
  • Natalia Olbrot – 3 miejsce
  • Kat. 10-11 lat klasa E 
  • Son Tran Thanh i Ada Stec – 1 miejsce
  • Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 4 miejsce
  • Igor Długosz i Hania Dusza – 6 miejsce
  • Kat. 12-13 lat klasa E 
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 3 miejsce
Małopolska Liga Taneczna OPEN: 
  • Kat. 8-9 lat OPEN 
  • Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • Kat. 10-11 lat Open styl latynoamerykański 
  • Son Tran Thanh i Ada Stec – 1 miejsce
  • Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 4 miejsce
  • Igor Długosz i Hania Dusza – 6 miejsce
 
Miejsca półfinałowe: 
  • Franciszek Jakubowski i Hanna Mierzwa
  • Leonard Macałka i Lidia Nowak
  • Łukasz Kubrak i Maja Lorek
  • Kat. 10-11 lat Open styl standardowy 
  • Son Tran Thanh i Ada Stec – 2 miejsce
  • Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 3 miejsce
  • Igor Długosz i Hania Dusza – 4 miejsce
 
Miejsca półfinałowe 
  • Franciszek Jakubowski i Hanna Mierzwa
  • Leonard Macałka i Lidia Nowak
  • Łukasz Kubrak i Maja Lorek
  • Kat. 12-13 lat Open styl latynoamerykański 
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 5 miejsce
  • Kat. 12-13 lat Open styl standardowy 
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 6 miejsce
12.02 – TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA SUŁKOWIC. 
  • kat. Do 7 lat klasa H 
Złote medale:
  • Maksymilian Ćwik i Pola Brzoskwinia
  • Łukasz Kustra i Olga Filipiak
  • Maja Flisak i Klara Brzoskwinia
  • Oskar Szczepański i Kalina Łyko
  • Antek Dusza i Alicja Dusza
  • kat. 8-9 lat klasa H 
Złote medale
  • Basia Hanusiak i Nicola Zaława
  • Franciszek Kosowski i Nina Duchnik
  • Tomasz Dominek i Kamila Skowron
  • Klara Rynkar o Zuzia Rożek-Karaś
  • kat. 8-9 lat klasa G 
  • Anna Tran – 1 miejsce i Awans do klasy tanecznej F
  • kat. 10-11 lat klasa G 
  • Patryk Równicki i Gabriela Litwinek – 2 miejsce
  • kat. 10-11 lat klasa G SOLO
  • Lidia Maj – 2 miejsce i Awans do klasy tanecznej F
  • kat. 8-9 lat klasa F
  • Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • kat. 10-11 lat klasa F
  • Igor Długosz i Hania Dusza – 1 miejsce i awans do klasy tanecznej E
  • Jan Pękała i Julia Pisarska – 2 miejsce i Awans do klasy tanecznej E
  • Łukasz Kubrak i Maja Lorek – 3 miejsce
  • Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa – 3 miejsce
  • Leon Macałka i Lidia Nowak – 4 miejsce
  • Karol Nowakowski i Lena Pałetko – 4 miejsce
  • Jakub Walor i Iga Wilkowska – 5 miejsce
  • kat. 12-15 kat Klasa F SOLO 
  • Maja Rogala – 1 miejsce
  • Julia Kisiel – 2 miejsce
  • Natalia Olbrot – 3 miejsce
Turniej Małopolskiej Ligi Tanecznej Open
  • kat. 8-9 lat OPEN 
  • Szymon Krawiec i Hania Nowakowska – 1 miejsce
  • kat. 10-11 lat OPEN standard 
  • Son Tranh Than i Ada Stec – 2 miejsce
  • Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 3 miejsce
  • Igor Długosz i Hania Dusza – 5 miejsce
  • Łukasz Kubrak i Maja Lorek – 6 miejsce
Półfinał i ćwierćfinał: 
  • Jan Pękała i Julia Pisarska
  • Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa
  • Leonard Macałka i Lidia Nowak
  • Karol Nowakowski i Lena Pałetko
  • Jakub Walor i Iga Wilkowska
  • kat. 10-11 lat OPEN latynoamerykański
  • Son Tranh Than i Ada Stec – 2 miejsce
  • Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik – 4 miejsce
  • Igor Długosz i Hania Dusza – 6 miejsce
Półfinał i ćwierćfinał: 
  • Łukasz Kubrak i Maja Lorek
  • Jan Pękała i Julia Pisarska
  • Franciszek Jakubowski i Hania Mierzwa
  • Leonard Macałka i Lidia Nowak
  • Karol Nowakowski i Lena Pałetko
  • Jakub Walor i Iga Wilkowska
  • kat. 12-13 lat OPEN standard 
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 5 miejsce
  • kat. 12-13 lat OPEN latynoamerykański 
  • Filip Nowak i Nadia Płatek – 4 miejsce