7.12.2019 – Norwegia – Oslo
* Mistrzostwa Europy Północnej – styl standard
– Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 1 miejsce
* Mistrzostwa Europy Północnej – styl latynoamerykański
– Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 4 miejsce
23.11.2019 Wrocław – GAR Dance Cup !
* kat. 12-13 E
– 🕺Mateusz Pach i Julia Szramik – miejsce 2
* kat. 12-13 D, styl latynoamerykański
– 🕺Mateusz Pach i Julia Szramik – miejsce 3
23.11.2019 ! Skawina – Turniej Tańca o Puchar Dyrektora CKiS !
* kat. 12-13 lat F:
🕺Wojtek Ambrożkiewicz i Gabriela Młodnicka – miejsce 2 ! 🥈
* kat. 10-11 lat F:
🕺Krystian Gałka i Gabriela Jamka – miejsce 2 ! 🥈
*kat. do 7 lat G:
🕺Jan Pękała i Julia Pisarska – miejsce 1 ! 🥇
* kat. 8-9 lat G:
🕺Son Tran Than i Ada Stec – miejsce 1 ! 🥇
🕺Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik- miejsce 1 ! 🥇
🕺Adam Stós i Kalina Mazur – miejsce 2 !🥈
🕺Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – miejsce 2 ! 🥈
* kat. Solo G
Hania Cegielny – miejsce 2 ! 🥈
Julia Kisiel – miejsce 2 ! 🥈
* kat. do 7 lat H:
miejsce 1 z wyróżnieniem
🕺-Jakub Walor i Nicola Grzywacz 🥇
🕺- Łukasz Kubrak i Maja Lorek 🥇
🕺- Patryk Równicki i Paulina Wąsik 🥇
– Karolina Kamińska 🥇
– Lidzia Nowak 🥇
– Lidka Maj
– Hania Mierzwa 🥇
miejsce 1 🥇
🕺Karolina Góra i Amelia Atak 🥇
🕺Leonard Macaka i Iga Wilkowska 🥇
Alicja Misiak 🥇
Magda Walor 🥇
Patrycja Kiereś 🥇
* kat. 8-9 H:
miejsce 1 z wyróżnieniem🥇
🕺-Igor Długosz i Julia Olbrot
🕺- Ignacy Brzozowski i Hanna Mierzwa
* kat. 10-11 H:
miejsce 1 z wyróżnieniem 🥇
🕺Filip Nowak i Nadia Płatek
Dagmara Długosz 🥇
16.11.2019 Wieliczka – Salt Cup 2019 !
* kat 8-9 lat G:
– 🕺Jan Pękała i Julia Pisarska – miejsce 1 ! 🥇
– Son Tran Than i Ada Stec – miejsce 1 ! 🥇
– Aleksander Kruczek i Gabriela Ćwik- miejsce 1 ! 🥇
– Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz – miejsce 1 !🥇
– Adam Stós i Kalina Mazur – miejsce 2 !🥈
🕺- Wojtek Dziemba i Hania Cegielny – miejsce 2 ! 🥈
* kat. do 7 lat H:
Miejsce 1:
– Karolina Góra i Amelia Atak 🥇
🕺- Karol Nowakowski i Lena Pałetko 🥇
– Patryk Równicki i Julia Wyczesany 🥇
– Szymon Sawicki i Paulina Wąsik 🥇
– Kamil Szeląg i Emilia Skoczylas 🥇
– Jakub Walor i Nicola Grzywacz 🥇
– Laura Klima i Hania Nowakowska 🥇
– Łukasz Kubrak i Maja Lorek 🥇
– Iga Wilkowska 🥇
– Gabriela Litwinek 🥇
– Weronika Bil 🥇
– Weronika Korzeń 🥇
– Nadia Kuśmierczyk 🥇
– Lidia Maj 🥇
– Hania Mierzwa 🥇
– Lidka Nowak 🥇
– Magda Walor 🥇
– Alicja Misiak 🥇
– Karolina Kamińska 🥇
– Kornelia Grądzik 🥇
– Lena Wąsowicz 🥇
– kat. 8-11 lat H
Miejsce 1:
– Ignacy Brzozowski i Hania Mierzwa 🥇
– Igor Długosz i Julia Olbrot 🥇
– Wiktoria Bulanda 🥇
– Dagmara Długosz 🥇
– Hania Dusza 🥇
– Ola Gorzkowska 🥇
– Basia Karcz 🥇
* kat. Solo G
– Julia Lipiarz 🥇
– Zosia Machaj 🥇
– Maja Rogala 🥇
– Marta Mollica 🥈
– Natalia Olbrot 🥈
11.11.2019- Paterek – Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów !
* kat. 10-11 lat E
– Gabriel Gaik i Kaja Lubojańska – miejsce 5 !
* kat. 10-11 lat D, styl latynoamerykański
– Gabriel Gaik i Kaja Lubojańska – miejsce 5 !
28.10.2019 – Mistrzostwach Świata w 10 tańcach – Moskwa
– Admand Fazullin i Klaudia Iwańska – 7 miejsce
19.10.2019 – WDSF World Championships – Niemcy
– 🕺Eros Sciamanna i Anna Jaglińska – 5 miejsce !
19.10.2019 – XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Jezioraka w Iławie !
*kat. Senior I, klasa D, styl latynoamerykański
-🕺 Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 4 miejsce !
*kat. Senior I, klasa D, styl standardowy
-🕺 Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 4 miejsce !
19.10.2019 – II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Astra Dance Cup 2019 w Libiążu !
* kat. Do 11 lat klasa G solistki
-Maja Rogala – miejsce 1
– Maja Lorek – miejsce 3 🥉
*kat. 10-11 lat klasa F
-🕺 Krystian Gałka i Gabrysia Jamka – miejsce 2
*kat. 10-11 lat klasa D, styl latynoamerykański
– 🕺Gabriel Gaik i Kaja Lubojańska – miejsce 2 🥈
*kat. powyżej 15 lat klasa D, styl standardowy
🕺Dawid Gruszkowski i Ania Horowitz – miejsce 1
13.10.2019 – Bieruń
* Kategoria pow. 15 lat, klasa B, styl latynoamerykański !
– 🕺Marcin Danak i Angela Włoch – miejsce 6
12.10.2019 – Białobrzegi – Puchar Polski w klasie B
* Kategoria pow. 15 lat, klasa B, styl latynoamerykański !
– 🕺Marcin Danak i Angela Włoch – miejsce 26
12.10.2019 – Białobrzegi – Puchar Polski w klasie C
* Kategoria pow. 15 lat, klasa C, styl latynoamerykański !
– 🕺Jacek Andruszko i Klaudia Madaj ! – miejsce 14 !
12.10.2019 – 20th Czech Dance Open Ostrava
* Dorośli – styl latynoamerykański
– 🕺Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – miejsce 8-9 !
* Senior I – WDSF WORLD CHAMPIONSHIP LATIN SENIOR I !
– 🕺Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova
12.10.2019 – Moldova
* PD EUROPEAN CHAMPIONSHIP in Moldova
– 🕺Eros Sciamanna i Ania Jaglińska – 4 miejsce !
5.10.2019 – Tarnów
* Kategoria pow. 15 lat, klasa B, styl latynoamerykański !
– 🕺Marcin Danak i Angela Włoch – miejsce 6
29.09.2019 – Krosno
* Kategoria pow. 15 lat, klasa B, styl latynoamerykański !
– 🕺Marcin Danak i Angela Włoch – miejsce 4
29.09.2019 – Tatry Cup 2019 – Białka Tatrzańska
*Kat. Do 7 lat klasa H
1 miejsce z wyróżnieniem:
– Patryk Równicki i Julia Wyczesany
– Lidia Nowak
1 miejsce: 🥇
– Karolina Góra i Gabrysia Litwinek
– Alicja Misiak
– Kuba Walor i Magda Walor
*Kat. 8-9 i 10-11 lat klasa H
1 miejsce z wyróżnieniem:
– Filip Nowak i Nadia Płatek
– Igor Długosz i Julia Olbrot
1 miejsce: 🥇
– Patrycja Kiereś
– Basia Karcz
*Kat. Do 7 lat klasa G
– Jan Pękała i Julia Pisarska – 1 miejsce ! 🥇
*Kat. 8-9 lat klasa G
– Adam Stós i Kalina Mazur – 1 miejsce ! 🥇
– Aleksander Kruczek i Gabrysia Ćwik – 1 miejsce ! 🥇
– Son Tran Than i Ada Stec – 2 miejsce ! 🥈
– Jan Pękała i Julia Pisarska – 2 miejsce ! 🥈
*Kat. klasa G – Solo
– Maja Rogala – 1 miejsce 🥇
– Natalia Olbrot – 3 miejsce 🥉
2.06.2019 – Bari Open International Latin Championship – Włochy
– Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 4 miejsce !
1.06.2019 – Czechy – Hluk
* kat. 10-11 lat klasa E
– Jakub Thomas i Lena Kozłowska – 3 miejsce ! 🥉
1.06.2019 – Kraków
* kat. pow. 15 lat klasa B – styl latynoamerykański
– Marcin Danak i Angela Włoch – 3 miejsce ! 🥉
* kat. pow. 15 lat klasa C – styl latynoamerykański
– Jacek Andruszko i Klaudia Madaj – 7 miejsce !
1.06.2019 – Wrocław
* kat. Dorośli Open Standard
* kat. Dorośli Open Latin
18.05.2019 – Manu Fest 2019 – Mszana Dolna
* Kat. 8-9 lat klasa G:
– Adam Stós i Kalina Mazur – 2 miejsce
* Kat. 8-9 lat klasa G solo:
– Hania Cegielny – 3 miejsce
* Kat. 8-9 lat klasa H:
– Igor Długosz i Julia Olbrot – 1 miejsce
– Basia Karcz 🥇- 1 miejsce
– Patrycja Kiereś 🥇- 1 miejsce
* Kat. Do 7 lat klasa H:
1 miejsce:
– Kamil Szeląg i Kornelia Grądzik 🥇
– Alicja Pawlas i Iga Wilkowska 🥇
– Laura Klima i Hania Nowakowska 🥇
– Patryk Równicki i Julia Wyczesany 🥇
– Paulina Wąsik 🥇
– Hania Mierzwa 🥇
12.05.2019 – Międzynarodowy Festiwal Tańca WDSF – Zabrze
* Dorośli, styl latynoamerykańśki
– Armand Fazullin i Klaudia Iwańska – 1 miejsce
12.05.2019 – Czechy
* Junior I, styl latynoamerykański, klasa D !
– Mateusz Pach i Julia Szramik – 2 miejsce 🥈
5.05.2019 – Czechy
* Senior I kl. D – styl standardowy
– Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 3 miejsce
* Senior I kl. C – styl latynoamerykański
– Yuriy Puchkov i Tatsiana Puchkova – 3 miejsce
27.04.2019 – Energa Cracow Dance Festival
* Do 7 lat klasa H
– Maja Gil i Kasia Brzoza – 1 miejsce z wyróżnieniem
– Hania Mierzwa – 1 miejsce z wyróżnieniem
– Lidia Maj – 1 miejsce
– Lidia Nowak – 1 miejsce
* 8-9 lat klasa H
– Basia Karcz – 1 miejsce
– Patrycja Kiereś – 1 miejsce
* do 7 lat klasa G
– Jan Pękała i Julia Pisarska – 1 miejsce
* 8-9 lat klasa G
– Adam Stós i Kalina Mazur – 1 miejsce
– Son Tran Than i Ada Stec – 1 miejsce
– Jan Pękała i Julia Pisarska – 2 miejsce
– Aleksander Kruczek i Gabrysia Ćwik – 3 miejsce
* Solo:
– Maja Rogala – 1 miejsce
– Natalia Olbrot – 1 miejsce
* 10-11 lat klasa E
– Gabriel Gaik i Kaja Lubojańska – 3 miejsce
* 12-13 lat klasa E
– Konrad Misiaszek i Wiktoria Misiaszek – 5 miejsce
* 10-11 lat klasa D – awansem
– Gabriel Gaik i Kaja Lubojańska – 4 miejsce
13.04.2019 – Cracow Open Championships – Wieliczka
* Kat. Do 7 lat klasa H
– Szymon Sawicki i Kornelia Grądzik🥇
– Patryk Równicki i Karolina Góra🥇
– Laura klima i Hania Nowakowska 🥇
– Kamil Szeląg i Emilia Skoczylas🥇
– Gabrysia Litwinek i Alicja Misiak 🥇
– Maja Gil i Kasia Brzoza🥇
– Nadia Kuśmierczyk 🥇
– Hania Mierzwa 🥇
– Lidka Maj 🥇
– Lidka Nowak🥇
– Natalia Kania🥇
– Marta Migacz 🥇
– Lena Wąsowicz🥇
* Kat. 8-9 lat klasa H:
– Damian Leszczynski i Wiktoria Idziak 🥇
– Igor Długosz i Julia Olbrot🥇
– Basia Karcz i Patrycja Kiereś 🥇
* Kat.8-9 lat klasa G:
1 miejsce:
– Jan Pękała i Julia Pisarska 🥇
– Wojtek Dziemba i Hania Cegielny 🥇
2 miejsce:
– Mateusz Nowak i Natasza Grzywnowicz 🥈
– Aleksander Kruczek i Gabrysia Ćwik🥈
* Kat. Solistki Do 9 lat klasa G:
– Maja Lorek – 2 miejsce 🥈
– Karina Guzik – 2 miejsce 🥈
– Julia Mach – 3 miejsce 🥉
* Solistki pow 11 lat klasa G:
– Rogala Maja – 1 miejsce 🥇
– Julia Kisiel – 3 miejsce 🥉
– Olbrot Natalia – 3 miejsce 🥉
– Amelia Guzik – 3 miejsce 🥉
– Alicja kabala – 3 miejsce 🥉
* Kat. 10-11 lat klasa E
– Gabryś Gaik i Kaja Lubojańska – 8 miejsce
* Kat. 12-13 lat klasa F
– Wojtek Ambrozkiewicz i Gabrysia Młodnicka – 3 miejsce 🥉
* Kat. 12-13 lat klasa E
* Mati Pach i Julia Szramik – 10 miejsce
6.04.2019 – Haston Cup – Wrocław
* kat. 10-11 lat E:
– Gabriel Gaik i Kaja Lubojańska – 2 miejsce !
* Kat. 12-13 lat E:
– Mateusz Pach i Julia Szramik – 9 miejsce !
* kat. do 7 lat klasa H
– Patryk Równicki i Julia Wyczesany – 1 miejsce z wyróżnieniem
– Lidia Maj – 1 miejsce z wyróżnieniem